Anna Wendzikowska jest pod wrażeniem samej siebie i pokazała zdjęcie z bajecznego basenu: Widzę, ile pracy wykonałam nad ciałem

Anna Wendzikowska żyje na walizkach i podróżuje z jednego pięknego miejsca do drugiego. Tym razem trafiła na Gwadelupę. Dziennikarka na bieżąco relacjonuje pobyt na Karaibach. Pochwaliła się zdjęciem z bajecznego basenu i przyznała, że w wieku 40. lat ma formę życia.

Anna Wendzikowska nawet podczas pandemii nie rezygnuje z zagranicznych wyjazdów. Tym razem zawitała na Karaiby, a na Instagramie nie brakuje egzotycznych zdjęć. Na jednym z nich zapozowała w okazałym basenie, jednak największą uwagę przyciągają jej umięśnione ramiona. Przyznała, że jest bardzo zadowolona z tego, jak wygląda. 

Zobacz wideo Anna Wendzikowska tańczy na rurze. Nauka pole dance idzie jej coraz lepiej

Anna Wendzikowska jest pod wrażeniem swojej formy 

Od dłuższego czasu Wendzikowska jest zapaloną fanką pole dance. Dzięki regularnym treningom na rurze może pochwalić się wysportowanym i umięśnionym ciałem. Na opublikowanym przez siebie zdjęciu zapozowała w basenie z zachwycającym widokiem. Szczerze przyznała, że w wieku 40. osiągnęła formę życia i jest z siebie bardzo dumna.   

Ania dodała, że zawsze należała do szczupłych osób, ale przez ostatni rok wykonała ogrom pracy nad swoim ciałem. 

Podoba mi się to zdjęcie i wcale nie, dlatego że #infinitypool i #allblueeverything, ale dlatego że jak patrzę na swoje ramiona, to widzę, ile pracy wykonałam nad swoim ciałem przez ostatni rok. Zawsze byłam chuda, ale nigdy nie miałam dobrej (lekko) umięśnionej sylwetki. Dopiero teraz, dzięki #poledance, w roku, w którym kończę 40 lat, mam formę życia i tak sobie myślę: impossible is not a fact, it’s an opinion [ang. niemożliwe to nie jest fakt, to opinia - przyp. red.] - napisała.
 

W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów od fanów, którzy również nie ukrywali, że są pod wrażeniem formy dziennikarki. 

Wspaniała forma. 
Piękne ramiona. 
Cudownie wyglądasz Aniu - czytamy.

Zrobiła na was wrażenie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.