"Królowe życia". Sylwia Peretti rezygnuje z dalszego udziału w programie. "Coś się kończy, coś się zaczyna"

Sylwia Peretti poinformowała na Instagramie, że odchodzi z "Królowych życia". Przez dwa sezony występowała w popularnym show. Jakie ma plany na przyszłość?

Reality show "Królowe życia", emitowane na antenie TTV, cieszy się sporą popularnością i wypromowało już kilka uczestniczek. Mimo że Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną ulubienicą widzów, Sylwia Peretti również może pochwalić się sporym gronem fanów. Ku ich zaskoczeniu, na Instagramie ogłosiła, że rezygnuje z dalszego udziału w programie. 

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wyjawia jeden ze swoich sekretów

"Królowe życia". Sylwia Peretti odchodzi z programu

Sylwia Peretti dołączyła do grona uczestniczek show w ubiegłym roku, a widzowie mogli podglądać jej życie przez dwa sezony. Celebrytka jednak długo nie zagrzała miejsca w programie. Na Instagramie zamieściła wpis, w którym wyznała, że kończy swoją przygodę z "Królowymi życia". Sylwia podziękowała ekipie za możliwość wzięcia udziału w programie i przyznała, że tę przygodę będzie zawsze miło wspominać. Dodała, że teraz przyszła pora na nowe wyzwania. 

Coś się kończy, coś się zaczyna. Kochani, postanowiłam zrezygnować z dalszego udziału w Królowych życia. Była to kapitalna przygoda, ale pora na nowe. Dziękuję stacji TTV, producentowi @piotr.wasinski oraz ekipie - za ten fajny czas, który będę zawsze miło wspominać. Uczestnikom programu życzę wszystkiego, co najlepsze oraz jak największej oglądalności - napisała. 
 

Peretti nie zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. W komentarzach fani Sylwii nie ukrywali, że są niepocieszeni z powodu jej decyzji, gdyż bardzo lubili ją oglądać. Nie zabrakło jednak ciepłych słów i życzeń powodzenia. 

Bez pani to "Królowe życia" nie będą takie same. Pozdrowienia i powodzenia. 
Wielka szkoda. Zwariowana cudowna ciepła kobieta. Bardzo fajnie się panią oglądało.
"Królowe życia" bez ciebie nie będą już takie same, ale szanujemy twoją decyzję i powodzenia - czytamy. 

Sylwia zgodziła się na udział w programie, by przeżyć prawdziwą przygodę. Przez dwa sezony pokazywała, jak wygląda jej codzienne życie, ale postanowiła to zmienić. Lubiliście oglądać Sylwię Peretti w "Królowych życia"? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.