Edyta Pazura bez grama makijażu. Potrzebowała kilku lat, by zaakceptować siebie. "Nigdy nie będzie idealnie"

Edyta Pazura podzieliła się szczerym wyznaniem na Instagramie. Chodzi o problemy z cerą i samoakceptacją.

Edyta Pazura bez makijażu nie jest już dla nikogo zaskoczeniem. Żona Cezarego Pazury prezentuje w mediach społecznościowych swoją nieidealną codzienność, publikuje zdjęcia saute i pokazuje się bez filtrów. Teraz dodatkowo podzieliła się z internautami prywatną historią.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

książę HarryHarry w podróży na odsłonięcie pomnika Diany. Na lotnisku doszło do incydentu!

Edyta Pazura pokazała zdjęcie bez grama makijażu

Edyta Pazura opublikowała na Instagramie zdjęcie i nagrania bez grama makijażu. Gwiazda miała ku temu dobry powód. Postanowiła opowiedzieć o problemach z cerą i samoakceptacją. Poza tym na InstaStories wyznała, że zmaga się z alergią oddechową i skórną.

Niestety kiedyś nie wyobrażałam sobie pokazać się bez makijażu. Od wielu lat borykałam się z problemami skórnymi, dowiedziałam się, że mam skórę wrażliwą i skłonną do alergii. Parę lat zajęło mi nie tylko leczenie, dobranie odpowiedniej pielęgnacji, ale przede wszystkim akceptacja siebie. Wiem, że moja skóra nigdy nie będzie idealna, jak na przykład alabastrowa cera mojej Rity - napisała Edyta.

Gwiazda zdradziła też, co pomogło jej zadbać o cerę, a także opowiedziała o pielęgnacji.

Przez ostatnie lata staram się też zmieniać swoje nawyki takie jak: podjadanie w nocy, za mała ilość snu czy uzupełnianie płynów w ciągu dnia - czytamy.
 

Edyta Pazura jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym obserwuje ją już prawie 230 tys. użytkowników. Fani doceniają dystans do siebie i naturalność.

Basia z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Basia w ogniu pytań. Fani podejrzliwi. Z czego się utrzymuje?

Szczerze mówiąc, twoje zdjęcie w ogóle nie jest szokujące. Już dawno nauczyłaś nas, jak akceptować siebie, pokazałaś że jesteś jedną z nas.
Wyglądasz pięknie - piszą internauci.

Słusznie, że dodała taki wpis!

Więcej o: