Anna Lewandowska wrzuciła urocze zdjęcie córek z okazji Dnia Ojca. "Dla nas jesteś światem". Laura szeroko się uśmiecha!

Anna Lewandowska po raz kolejny uraczyła fanów fotografią swoich córek. Tym razem dziewczynki trzymają się za ręce. Widać radość na twarzy Laury!

Anna Lewandowska regularnie i coraz śmielej publikuje zdjęcia córek - Klary i Laury. O ile do niedawna mogliśmy podziwiać jedynie plecy starszej pociechy Lewandowskich, o tyle teraz w mediach społecznościowych Anny i Roberta pojawia się coraz więcej zdjęć, na których zarówno Klara, jak i Laura są uwiecznione z profilu. Dzięki temu coraz więcej widać! Tak było i tym razem.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska tłumaczy się z wywiadu. "Zostałam zaskoczona"

Zobacz wideo Klara ogląda Roberta Lewandowskiego w telewizji. Reakcja na tatę rozbrajająca, ale jeszcze lepsza gdy zobaczyła Wojciecha Szczęsnego

Przeczytaj także: Lewandowska dostała od męża uroczy prezent na rocznicę ślubu. Dzielące ich kilometry nie były przeszkodą. "Taka niespodzianka na koniec dnia"

Anna Lewandowska wrzuciła urocze zdjęcie córek z okazji Dnia Ojca

Z okazji Dnia Ojca trenerka opublikowała na InstaStories zdjęcie Laury i Klary, które zadedykowała Robertowi. Na fotografii widzimy, jak dziewczynki siedzą na trawie, są zwrócone do siebie twarzami i trzymają się za ręce. Wpatrują się w siebie, a na twarzy Laury pojawił się nawet szeroki uśmiech. Anna Lewandowska podpisała zdjęcie krótkim, ale wymownym podpisem.

Dla świata jesteś piłkarzem, dla nas jesteś światem. Kochamy cię tatusiu. Szczęśliwego Dnia Ojca - czytamy.

Mateusz Damięcki zdradził szczegóły z życia prywatnego - w pięknych słowach opisał żonęMateusz Damięcki w wywiadzie otworzył się na temat życia prywatnego. Opowiedział o żonie

To, co zwraca również uwagę, to fryzury Laury i Klary. Obie dziewczynki mają lekko falowane włosy, choć młodsza córka Anny i Roberta ma oczywiście znacznie krótsze włosy. Obie są także ubrane w sukienki. Klara ma brązową, a Laura beżową z falbankami.

Laura Lewandowska, Klara LewandowskaLaura Lewandowska, Klara Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Ciekawe, czy za jakiś czas Robert i Anna zdecydują się w pełni pokazać twarze córek?

Przeczytaj także: Anna Lewandowska szczerze przyznaje: Dziś nie jest mój dzień. Trenerka pokazała, jak poradziła sobie z rozładowaniem emocji

Więcej o: