Doda szykuje się do koncertu. Złoto. Pełno złota. Materiał "ściągany z Dubaju". Szpilki? Oby dała radę w nich chodzić!

Doda będzie jedną z gwiazd, które wystąpią podczas "Polsat SuperHit Festiwal" w Sopocie. Artystka będzie świeciła złotem!

Doda od zawsze stawia na odważne kreacje, dlatego jej występy rzadko przechodzą bez echa. Już w najbliższy weekend artystka wystąpi na sopockiej scenie Opery Leśnej podczas "Polsat SuperHit Festiwal". Rabczewska postawiła m.in. na oryginalną stylizację, która została przygotowana specjalnie na tę imprezę.

Zobacz wideo Figura, Doda, Kalicka i inni na premierze "Dziewczyn z Dubaju"

Doda szykuje się do koncertu. Złoto. Pełno złota. Materiał "ściągany z Dubaju". Szpilki? Oby dała radę w nich chodzić!

Jedna z kreacji, w której wystąpi artystka, to sukienka wykonana z pozłacanego łańcucha i wysadzana kryształkami Swarovskiego. Gwiazda zamierza olśnić nią sopocką publiczność.  

Zobacz też: Polsat SuperHit Festiwal z sektorami dla zaszczepionych. Co trzeba wiedzieć?

To jest sukienka, na którą zużyliśmy ponad 80 metrów bieżących łańcucha, który był pozłacany. Doda specjalnie ściągała go z Dubaju! Inaczej nie zdążylibyśmy w tak krótkim terminie, żeby do nas doszedł. Oprócz tego sukienka jest wysadzana kryształami Swarovskiego i waży ok. 15 - 16 kg. Idziemy w wielki Hollywood - zdradza projektant Konrad Bikowski z Queens Factory.

Doda nie ukrywa zachwytu nad przygotowaną kreacją. Wyznała, że sukienka była wyszywana ręcznie po kilkanaście godzin i przez kilka dni z rzędu.

Było warto, bo efekt jest spektakularny - mówi.

Gwiazda dopasowała do kreacji złote sandałki na wyjątkowo wysokim obcasie.

Więcej zdjęć zobaczycie w galerii nad tekstem. 

DodaDoda Polsat

Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Kto wystąpi?

Pierwszego dnia imprezy Polsat SuperHit Festiwal, czyli 25 czerwca, odbędzie się koncert "Płynie w nas gorąca krew" Beaty Kozidrak i grupy Bajm oraz "Sopocki Hit Kabaretowy" pod hasłem "Śmiech to zdrowie!". Drugą część poprowadzi Piotr Bałtroczyk, a wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret Kałasznikoff, Kabaret Czesuaf i Grupa MoCarta.

W sobotę, 26 czerwca, widzowie zobaczą występ grupy Enej oraz koncert "Najlepsi z najlepszych". W Operze Leśnej rozbrzmi muzyka: Sanah, Sławomira, Michała Szpaka, Dody, Andrzeja Piasecznego, Pawła Domagały, grup Pectus, IRA i Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, Korteza i Justyny Steczkowskiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.