Joanna Opozda i Antek Królikowski wrócili do siebie? Aktor zdobył się na piękne wyznanie

Joanna Opozda i Antek Królikowski kilka miesięcy temu ogłosili rozstanie. Pół roku później poinformowali, że znów są parą. Opublikowali zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości.

Joanna Opozda i Antek Królikowski tworzyli piękną parę. Zaczęli spotykać się w zeszłym roku. Pojawiali się na imprezach branżowych i dzielili się wspólnymi zdjęciami w social mediach. W grudniu zeszłego roku poinformowali, że postanowili się rozstać. O tym, że wrócili do siebie spekulowano od dawna. Teraz nie ma już wątpliwości.

Zobacz wideo

Joanna Opozda i Antek Królikowski znów są razem

Jakiś czas temu w mediach krążyły informacje, że Antek próbuje przeprosić Joannę, wystając pod jej blokiem z bukietem czerwonych róż. Później przyłapano ich na wspólnym szusowaniu na stoku w Zakopanem.Teraz nie ma już wątpliwości, że Asia i Antek znów są razem. Aktor opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma ukochaną w objęciach. Fotografię opatrzył krótkim opisem.

Moje szczęście.
 

W komentarzach posypały się gratulacje.

No wiedziałam ze to nie mogło się tak skończyć. Wiedziałam, że trwa i wiem ze trwać będzie. Brawo Wy, bądźcie zdrowi i szczęśliwi.
Dużo Miłości! Dbajcie o siebie i bądźcie szczęśliwi.
No i fajnie. Dużo szczęścia życzę.
Cudownie widzieć was znowu razem.

W ostatnim czasie Joanna podzieliła się szokującym wyznaniem, że padła ofiarą sutenerów. Pod jej wpisem na Instagramie pojawił się troskliwy komentarz Antoniego.

Brawo Skarbie! Wiem, że od lat miałaś traumę związaną z tym niefortunnym epizodem i jestem dumny, że w końcu dzielisz się tym ze światem! Wierzę, że Twoja historia może pomóc wielu dziewczynom unikać podobnych sytuacji... Jesteś szczerym złotem. Kocham.

Życzymy Asi i Antkowi niekończącej się miłości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.