Książę William ma problem z nadużywaniem alkoholu? Niepokojące doniesienia z Wielkiej Brytanii. "Jest w stanie go ukoić"

Specjaliści od public relations brytyjskiej rodziny królewskiej każdego dnia stają na głowie, aby tajemnice dworu nie wyciekły do mediów. Jednak nie zawsze im się to udaje. Do prasy trafiła wiadomość o rzekomych problemach księcia Williama z nadużywaniem alkoholu.

Ostatni rok nie oszczędzał Księcia Williama. Jego brat Harry wraz z żoną Meghan Markle ogłosili, że rezygnują z pełnienia królewskich funkcji, po czym udzielili wywiadu u Oprah, o którym mówił cały świat. Od tego czasu bracia toczą ze sobą "zimną wojnę". W kwietniu zmarł ich ukochany dziadek, książę Filip. Te przykre doświadczenia niewątpliwie odcisnęły swoje piętno na Williamie. Jak donoszą brytyjskie media ma on problem z nadużywaniem alkoholu.

Księżna Kate na bankiecie w czasie G7Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Zobacz wideo

Książę William jest uzależniony od alkoholu?

W lutym magazyn "Globe" donosił, że książę William jest przytłoczony nadmiarem obowiązków, które spadły na niego po opuszczeniu dworu przez Harry'ego. Księcia wspiera jego żona - księżna Kate. To właśnie ją miało zmartwić niepokojące zachowanie męża. Jak podaje informator "Globe", książę William sięga po alkohol zdecydowanie częściej niż kiedyś. 

William zmaga się z dużą ilością złości i bólu. Odczuwa ciągły niepokój. Tylko alkohol jest w stanie go ukoić, więc pije coraz więcej.

książę William, księżna Kate, królowa Elżbieta IIKsiężna Kate i książę William uczcili 100. urodziny księcia Filipa. Pokazali wzruszające zdjęcia z królową

Członkowie rodziny królewskiej i rzecznicy prasowi nie odnieśli się do informacji jakie opublikował "Globe". W grudniu 2020 roku gazeta "New Idea" podała informacje, że alkoholu nadużywa młodszy brat Williama, Harry. Książę miał nawet rzekomo trafić na odwyk. Informacje okazały się nieprawdziwe. Oby w tym wypadku było podobnie.

William nie jest jedynym członkiem rodziny królewskiej, na którym obija się stresująca sytuacja związana z jego bratem. Wszystkim przejmuje się też księżna Kate, która w ostatnim czasie niepokojąco schudła. Brytyjskie tabloidy podały, że Kate reaguje na stres brakiem apetytu.

Więcej o: