Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Wygląda cudnie!

Nie cichną plotki o czwartej ciąży księżnej Kate. Brytyjskie media dopatrują się oznak w jej stylizacjach. Co na to sama zainteresowana?

Od dłuższego czasu w brytyjskich mediach krążą plotki o kolejnej ciąży księżnej Kate. Ilekroć Middleton pojawia się na oficjalnych spotkaniach z fanami, w jej stylizacjach i zachowaniu fotoreporterzy dopatrują się szczegółu, który miałby potwierdzać, że wkrótce rodzina królewska się powiększy. Jaka jest prawda?

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Pierwsze spekulacje na temat czwartej ciąży księżnej Kate pojawiły się kilka miesięcy temu. Od tamtego czasu media nie ustają w dociekaniu, czy książęca para spodziewa się dziecka. Robią to także królewscy biografowie.

Kate chciałaby mieć drugą córkę. Kończy wkrótce 40 lat, więc jestem przekonany, że jeśli chce mieć czwarte dziecko, to nastąpi to wkrótce - powiedział Phil Dampier w rozmowie z "New Idea".

W piątek, 11 czerwca, księżna Kate wraz z księciem Williamem i pozostałymi członkami rodziny królewskiej wyjechała na szczyt G7 do Kornwalii. Na zjeździe przywódców miała na sobie klasyczną, białą sukienkę o marynarkowym kroju z mocno podkreśloną talią i ze zwiewnym dołem. Księżna jest bardzo szczupła i nie widać żadnych oznak rzekomej ciąży. Jak zawsze prezentowała się pięknie i z klasą. Czy zdjęcia z wyjazdu uciszą spekulacje o jej błogosławionym stanie? Książęca para nie zabiera głosu w tej sprawie. Nie wiemy także, czy myślą o powiększeniu rodziny.

ZOBACZ TEŻKsiężna Kate zadała szyku podczas spotkania z Jill Biden. Padło też pytanie o córkę Meghan i Harry'ego. Odpowiedziała

Więcej o: