Królowa Elżbieta II spotkała się Bidenami. Jill w ulubionym kolorze Melanii Trump, ale to monarchini zrobiła furorę. Klasa!

13 czerwca doszło do kolejnego spotkania królowej Elżbiety II i Joe Bidena na zamku w Windsorze. Kwiecista stylizacja monarchini przyćmiła morską i elegancką Jill Biden.

Brytyjska monarchini zaprosiła pierwszą parę Stanów Zjednoczonych do zamku w Windsorze. Do spotkania królowej Elżbiety II z Joe i Jill Bidenami doszło 13 czerwca. Jak się prezentowali? Forma i styl 95-latki stale zachwycają.

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie

Królowa Elżbieta II spotkała się Bidenami. Jill w ulubionym kolorze Melanii Trump, ale to monarchini zrobiła furorę. Klasa!

Na spotkaniu obecni byli także fotoreporterzy, którzy robili mnóstwo zdjęć. Dzięki nim możemy ocenić, jak prezentowali się przywódcy Ameryki oraz brytyjska królowa. Jill Biden postawiła na jasnoniebieski komplet - sukienkę i marynarkę oraz beżowe szpilki na niskim obcasie. Elżbieta II zdecydowała się na kwiecistą kreację w kolorze pudrowego różu. Dopasowała do niej czarne buty i torbę od włoskiego domu mody Salvatore Ferragamo. Całość uzupełniła stylowym kapeluszem i białymi rękawiczkami.

Jill Biden, królowa Elżbieta II, Joe BidenJill Biden, królowa Elżbieta II, Joe Biden East News

O czym rozmawiali? Tego nie wiadomo, wiadomo natomiast, że pili razem herbatę, a Joe Biden zaprosił królową do Białego Domu. Po piątkowym spotkaniu zdradził dziennikarzom, że monarchini wypytywała go o przywódców Rosji oraz Chin. Prezydent Stanów Zjednoczonych dodał ponadto, że Elżbieta II "przypomina mu matkę".

Wizyta Bidenów w Londynie jest związana ze szczytem G7, podczas którego przywódcy krajów należących podjęli m.in. decyzję o dostarczeniu miliarda szczepionek przeciwko koronawirusowi do krajów uboższych. Wezwano także Rosję do "zaprzestania destabilizujących zachowań i złośliwych działań". Joe Biden spotka się z Władimirem Putinem już 16 czerwca w Genewie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.