Olga Frycz prezentuje ciążowy brzuch w krótkim topie. Jest spory! W tle wielki salon. Nietypowy żyrandol

Olga Frycz coraz chętniej eksponuje ciążowy brzuch. Tym razem pokazała go w pełnej okazałości. Miała na sobie wygodną, domową stylizację.

10 czerwca Olga Frycz zaskoczyła fanów wyznaniem na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z córką, na którym od razu w oczy rzucały się jej ciążowe krągłości. Aktorka potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Przy okazji zdradziła wówczas też płeć i imię, które wybrała dla malucha. Teraz wrzuciła ujęcie z domowego zacisza i powitała fanów, pozując z gołym brzuchem. Jest spory!

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

Olga Frycz wyjawiła płeć i imię drugiego dzieckaOlga Frycz jest w drugiej ciąży. Zdradziła imię i płeć dziecka. Kiedy urodzi?

Olga Frycz prezentuje ciążowy brzuch w krótkim topie. Jest spory! W tle wielki salon. Nietypowy żyrandol

Olga Frycz już od kilku dni nie ukrywa ciąży. W czwartkowym wpisie poinformowała o błogosławionym stanie i wyłożyła wszystkie karty na stół - zdradziła imię i płeć dziecka. Nazwie córkę Zosia. Napisała też, że zamierza sama wychować dziewczynkę, jednak nie obawia się się tego, bo ma przy sobie ludzi, którzy ją wspierają i zawsze pomogą.

Zobacz też: Olga Frycz spędziła Dzień Dziecka z ojcem swojej córki. Mężczyzna apeluje: Rodzice muszą się dogadywać

Od tego czasu na jej Instagramie nie brakuje ujęć, na których prezentuje widoczny brzuch. Na niedzielnym InstaStories pokazała go w pełnej okazałości, bo zapozowała w krótkim topie. Oprócz tego miała na sobie wygodne dresy i kapcie.

Hello People (Witajcie ludzie) - czytamy na zdjęciu udostępnionym przez córkę Jana Frycza.

Olga FryczOlga Frycz instagram.com@tojafrycz

Grzegorz Sobieszek / Olga FryczByły partner Olgi Frycz komentuje jej ciążę. "Jesteś bardzo dzielna"

W tle widać piękne wnętrze domu aktorki - to jasna, harmonijna przestrzeń z ogromnymi oknami. Na ścianach ma duże obrazy, z sufitu zwisa okrągły żyrandol, a w kącie stoi pianino. Nie brakuje też roślin, co nie dziwi, córka znanego aktora kocha florę!

Więcej o: