Olga Frycz spędziła Dzień Dziecka z ojcem swojej córki. Mężczyzna apeluje: Rodzice muszą się dogadywać

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek wspólnie świętowali Dzień Dziecka. Były partner aktorki swoim wpisem zdradził, jak teraz wyglądają ich relacje.

Olga Frycz w 2018 roku zaręczyła się z trenerem tajskiego boksu, Grzegorzem Sobieszkiem. W tym samym roku na świecie pojawiła się ich córka, Helena. Mimo ogromnej pracy nad związkiem para postanowiła się rozstać. Wspólnie zdecydowali, że będą utrzymywać przyjazne kontakty dla dobra dziecka i wszystko wskazuje na to, że udaje im się to całkiem nieźle. Olga, Grzegorz i Helena wspólnie spędzili Dzień Dziecka, a mężczyzna podzielił się ze swoimi obserwatorami ważnym apelem.

Zobacz wideo Frycz opowiedziała więcej o ich relacji

Olga Frycz spędziła Dzień Dziecka z ojcem swojej córki. Mężczyzna apeluje: Rodzice muszą się dogadywać

Olga Frycz pochwaliła się na Instagramie atrakcjami, które razem z byłym partnerem przygotowała dla Helenki. Był obowiązkowy spacer z rodzicami, jazda na żółtym rowerku, wypad na pizzę oraz lody. Rodzina wygląda na szczęśliwą, a to pewnie przez to, że byli partnerzy bardzo pielęgnują swoją relację. Dziewczynka rośnie szybko i jest zapatrzona w swoich rodziców.

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk juniorEwa Krawczyk odwiedziła pasierba przed rozprawą. "Na żadne miliony nie licz"

Grzegorz SobieszekGrzegorz Sobieszek instagram/tojafrycz, xgriszkax

Trener tajskiego boksu również zdecydował się zrelacjonować Dzień Dziecka na swoim InstaStories. Opublikował krótki, lecz ważny apel dla byłych partnerów, którzy wspólnie wychowują dzieci. Te słowa również mówią wiele o ich relacji. Najważniejsza jest dla nich Helenka.

Dzień Dziecka spędziłem z rodzicami swojego dziecka. I co by się nie działo w waszych życiach, pamiętajcie - rodzice muszą się dogadywać. Dla dobra dziecka - napisał pod rodzinną fotką.

Olga Frycz, Grzegorz SobieszekOlga Frycz, Grzegorz Sobieszek instagram/xgriszkax

Olga i Grzegorz są świetnym przykładem na to, że byli partnerzy mogą żyć w przyjaźni. I to w polskim show-biznesie!

Małgorzata Rozenek spełniła urodzinowe marzenie. Dostała tortem w twarzRozenek spełniła urodzinowe marzenie. Dostała od Radzia tortem po twarzy

Więcej o: