Anna Mucha gwiazdą nowego teledysku. Zagrała mormonkę, hipiskę i kurę domową. "Widać testosteron i kobiecy wdzięk"

Do tej pory Anna Mucha z reguły odmawiała występów w teledyskach. Tym razem przyjęła ofertę i zagrała w klipie do utworu "Kochać Cię" Poparzonych Kawą Trzy.

Anna Mucha jest gwiazdą nowego teledysku zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Utwór "Kochać Cię" opowiada nie tylko o miłości do muzyki, ale także o wiecznym uczuciu, które łączy każde pokolenie i płeć. Jak wypadła? Oceńcie sami.

Zobacz wideo "Dance, dance, dance". Anna Mucha śpiewa Kasi Stankiewicz

Anna Mucha zagrała w teledysku. Jak wypadła?

W trzyminutowym teledysku Anna Mucha wciela się w kilka różnych postaci. Uwielbiana przez widzów aktorka przyznaje, że przyjęła propozycję Poparzonych, bo spodobał się jej scenariusz. Dzięki ciekawej konstrukcji w klipie mogła pokazać swoje umiejętności aktorskie.

Zobacz też: Magda Gessler chce pracować z Anną Muchą. "Może nam się uda. To nasze marzenie"

Często dostaję propozycje zagrania w klipach zespołów muzycznych, jednak z reguły odmawiam, bo to zwykle łączy się z byciem "paprotką". Poparzeni zaproponowali coś, co mnie zainteresowało. Zagrałam mormonkę, hipiskę, kurę domową i intelektualistkę. W filmie widać testosteron i równoważący go kobiecy wdzięk, siłę i pozytywną energię - mówi Anna Mucha.

Teledysk z Muchą w roli głównej to obraz o miłości i tęsknocie. Poparzeni wszystkie zdjęcia nakręcili w romantycznym i kultowym Kazimierzu Nad Wisłą. Film wyreżyserował Grzegorz Lewandowski znany z takich produkcji jak "Historia kina w Popielawach", "Na dobre i na złe" czy "Kryminalni".

To było super wyzwanie, by zagrać tak wiele postaci, które łączy jedna emocja - tęsknota za bliskim, który ma marzenia i chce je realizować - mówi Anna Mucha.

Premiera klipu odbyła się w piątek rano na platformie YouTube. Jak wypadła? Oceńcie sami. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.