Córki Anny Kalczyńskiej buszowały w kuchni. Wypieki udane, a buzie uradowane. Do kogo podobne są Hania i Krystyna?

Anna Kalczyńska pochwaliła się w czwartek nowym zdjęciem córek. Hanna i Krystyna zabawiły się w cukierników.

Święto Bożego Ciała rodzina Anny Kalczyńskiej spędziła w rodzinnym domu. Dziennikarka pochwaliła się, co robiła z bliskimi. Dziewięcioletnia Hanna i ośmioletnia Krystyna pomagały przygotowywać babeczki. Widać, że to zajęcie sprawiło im masę frajdy.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Córki Anny Kalczyńskiej buszowały w kuchni. Wypieki udane, a buzie uradowane. Do kogo podobne są Hania i Krystyna?

Anna Kalczyńska przyzwyczaiła już fanów do publikowania w social mediach wielu treści. Gospodyni "Dzień dobry TVN" nie ukrywa wizerunku dzieci, chętnie pozuje z mężem i chwali się rodzinnymi ujęciami. W czwartek wrzuciła na InstaStories nowe zdjęcie córek. Dziewczynki dekorowały czekoladowe babeczki.

Patrzcie, jak się starały! - napisała dumna Anna Kalczyńska.

Hanna i Krystyna chętnie pozowały do zdjęć, uśmiechając się i trzymając w dłoniach przyrządy do dekorowania. Postawiły na dużo kremu i kolorową, cukrową posypkę.

ZOBACZ TEŻNiezręczna sytuacja w "Dzień dobry TVN". Maryla Rodowicz zwróciła uwagę Annie Kalczyńskiej: Jak umrę, to też tak będzie?

Córki Anny KalczyńskiejCórki Anny Kalczyńskiej screen IG

Jak już wspomnieliśmy, Hanna ma dziewięć lat, a Krystyna osiem. Siostry świetnie się ze sobą dogadują i zawsze mogą liczyć na siebie oraz starszego brata. Jan to pierwsze dziecko Anny Kalczyńskiej i jej męża, Macieja Maciejewskiego, który również jest dziennikarzem. W zeszłym roku odszedł z TVN-u po 16 latach pracy. Przeszedł do Onetu.

ZOBACZ TEŻPartner Różczki jest reżyserem, a mąż Mensah miliarderem. Gwiazdy chwalą się swoimi ukochanymi. Kim są i jak wyglądają?

Do kogo bardziej podobne są dziewczynki? Wiele internautek twierdzi, że do taty.