Jolanta Kwaśniewska nieoczekiwanym gościem na ślubie. Wpadła w złoto-czarnej stylizacji. "Dostałam od niej bukiet róż"

Polityczka Joanna Scheuring-Wielgus podzieliła się wspomnieniem z własnego ślubu, kiedy z niespodziewaną wizytą wpadła Jolanta Kwaśniewska.

Dziennikarz Paweł Żuchowski opublikował na Twitterze zdjęcie z dość niespodziewanego spotkania. Kiedy spacerował po cmentarzu wojskowym w Arlington w Stanach Zjednoczonych do jego rodziny podszedł... prezydent USA Joe Biden wraz z pierwszą damą Jill. Na wpis odpowiedziała posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus, która opublikowała zdjęcie ze swojego ślubu z 2003 roku, kiedy niespodziewanie wpadła na niego Jolanta Kwaśniewska.

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Królowa Elżbieta IIDlaczego Elżbieta II nigdy nie zmieniła swojej fryzury? Powody, o których nie wiedzieliście

Jolanta Kwaśniewska nieoczekiwanym gościem na ślubie Joanny Scheuring-Wielgus

Pod relacją polskiego korespondenta Pawła Żuchowskiego odnośnie niespodziewanego spotkania z amerykańską parą prezydencką na cmentarzu w Arlington, wiadomość zostawiła Scheuring-Wielgus:

Ależ to jest piękna historia! Panie redaktorze Żuchowski, doskonale znam to uczucie. Wiele lat temu, na własnym ślubie, miałam nieoczekiwanego gościa, pierwszą damę Jolantę Kwaśniewską, od której dostałam bukiet czerwonych róż. 2003, Toruń

Posłanka opatrzyła wpis dwoma zdjęciami z wydarzenia, które miało miejsce w 2003 roku w Toruniu. Widać na nich Jolantę Kwaśniewską z pełnym bukietem róż w ręku oraz w gustownej, złoto-czarnej stylizacji. Była pierwsza dama prezentowała się - jak zwykle - z klasą i ogromnym wyczuciem stylu. 

Przypominamy, że Joanna Scheuring w 2003 roku wyszła za Piotra Wielgusa, z którym doczekała się dwóch synów - Aleksandra i Jakuba. Jest to drugie małżeństwo posłanki - jej pierwszym mężem był gitarzysta Jacek Scheuring, który w 2001 zginął w wypadku samochodowym. Polityczka ma z nim syna Jana.

Edyta GórniakGórniak na koncercie ku pamięci Krawczyka zaliczyła wpadkę. "Byliśmy wkurzeni"

Więcej o: