Piotr Zieliński został ojcem. Pokazał zdjęcie dziecka i zdradził imię pociechy. "Pierwszy dzień reszty naszego życia"

Piotr Zieliński został ojcem. Piłkarz reprezentacji Polski pochwalił się na Instagramie pierwszym zdjęciem dziecka. Dumny tata zdradził także imię pociechy.

Piotr Zieliński i jego żona Laura powitali na świecie syna. Dumny tata i reprezentant Polski w piłce nożnej pochwalił się zdjęciem dziecka na mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Polskie WAGs to dziś prawdziwe piękności, a jak wyglądały kiedyś? Czasami trudno je poznać

Piotr Zieliński został ojcem. Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka

Na zdjęciu Zieliński przytula swojego syna do piersi. Piłkarz dodał wzruszający opis i zdradził imię pociechy. Przy okazji podziękował także swojej żonie, Laurze Słowiak:

Pierwszy dzień reszty naszego życia. Maksymilian Zieliński. Dziękuje @lauraslowiak za te chwile.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji od innych piłkarzy. Szczęście reprezentanta Polski podzielili m.in. Bartosz Bereszyński, Karol Linetty, Łukasz Teodorczyk, Kamil Glik, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Arkadiusz Reca, Jacek Góralski, Sławomir Peszko czy Mateusz Klich. Gratulacje pojawiły się także na profilu "Piłka łączy ludzi" na Twitterze.

Gratulacje dla Piotra i Laury Zielińskich! Witaj na świecie, mały Maksiu.

Piłkarz poinformował, że zostanie tatą w grudniu podczas meczu Ligi Europy, kiedy zrobił wymowny gest "cieszynki", czyli po strzelonym golu włożył piłkę pod koszulkę. Zdjęcie z meczu z Realem Sociedad pojawiło się na instagramowym profilu zawodnika klubu SSC Napoli.

Piotr Zieliński i Laura Słowiak - historia miłości

Piotr Zieliński występuje na pozycji pomocnika we włoskim klubie SSC Napoli. Uczestniczył w mistrzostwach Europy 2016 i mistrzostwach świata 2018. Kariera to nie wszystko. Trzy lata temu oświadczył się Laurze Słowiak, która pracuje jako fotomodelka. Para na ślubnym kobiercu stanęła w czerwcu 2019 roku w Ząbkowicach Śląskich. Obecnie mieszkają w Neapolu. Żona piłkarza pochodzi z tego samego miasta, co jej mąż. Ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Na Instagramie śledzi ją blisko 40 tysięcy internautów.

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.