Piotr Zieliński zostanie ojcem! Ogłosił wieści podczas meczu. Kim jest jego piękna żona, Laura Słowiak?

Piotr Zieliński i jego ukochana Laura Słowiak spodziewają się dziecka. Piłkarz przekazał radosną informację podczas czwartkowego meczu. Na Instagramie posypały się gratulacje.

Dotarła do nas wspaniała wiadomość. Piłkarz Piotr Zieliński i jego ukochana Laura Słowiak spodziewają się pierwszego dziecka. Reprezentant Polski w piłce nożnej poinformował o swoim szczęściu w trakcie czwartkowego meczu Ligi Europy, podczas którego zrobił wymowny gest "cieszynki", czyli po strzelonym golu włożył piłkę pod koszulkę. Zdjęcie z meczu z Realem Sociedad pojawiło się na instagramowym profilu zawodnika klubu SSC Napoli.

Piotr Zieliński i Laura Słowiak spodziewają się dziecka. Piłkarz poinformował o swoim szczęściu podczas meczu

Pod fotografią zrobioną po golu strzelonym w 35. minucie meczu, na której widać piłkarza trzymającego piłkę pod koszulką i kierującego kciuka w kierunku ust, posypały się gratulacje. Komentarze pod zdjęciem zostawili między innymi koledzy z klubu Zielińskiego, a także zawodnicy reprezentacji Polski: Krzysztof Piątek i Kamil Glik:

Gratulacje Zielu.
Nie mogłem się doczekać, kiedy zobaczę cię z piłką pod koszulką.
Gratulacje! - możemy przeczytać pod fotografią na instagramowym profilu Zielińskiego.
 

Zdjęcie udostępniła na swoim profilu także przyszła mama.

 
Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie Roberta i Laury

Kim jest Piotr Zieliński i Laura Słowiak?

Piotr Zieliński oświadczył się modelce Laurze Słowiak dwa lata temu, a para na ślubnym kobiercu stanęła w czerwcu 2019 roku w Ząbkowicach Śląskich. Piłkarz występuje na pozycji pomocnika we włoskim klubie SSC Napoli. Uczestniczył w mistrzostwach Europy 2016 i mistrzostwach świata 2018. Obecnie razem z ukochaną mieszka w Neapolu. Jego żona, Laura Słowiak, na co dzień pracuje jako fotomodelka. Pochodzi z tego samego miasta, co jej mąż, a w związku z piłkarzem jest od pięciu lat. Ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Na Instagramie śledzi ją ponad 37 tysięcy internautów.

 

Przypomnijmy, że w podobny sposób informację o ciąży Anny Lewandowskiej ogłosił Robert Lewandowski, który włożył piłkę pod koszulkę podczas meczu Bayernu Monachium z Olympiacos w 2019 roku.

My również przyłączamy się do gratulacji internautów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.