Britney Spears utożsamia się z księżną Dianą? Dodała emocjonalny wpis. "Nigdy nie chciała być królową"

Britney Spears udostępniła na Instagramie post poświęcony księżnej Dianie. Dostrzega podobieństwo jej losów do swojej historii?

Britney Spears zamieściła na swoim koncie na Instagramie emocjonalny post. Wychwalała w nim księżną Dianę, jej podejście do życia, bliskich i ludzi. Zaznaczyła jednocześnie, że media bardzo chętnie rozpisywały się o jej prywatnych sprawach. Wydaje się, że Brit ma z nią wiele wspólnego.

Britney Spears o księżnej Dianie

Od wielu lat mówi się, że Britney Spears jest ofiarą mediów, które sprawiły, że znalazła się na szczycie, a później rozpisywały się o jej porażkach, wytykały każdą wpadkę i żerowały na nieszczęściu. Obecnie powstaje sporo dokumentów pokazujących różne etapy życia artystki - wokalistka jest pod wrażeniem zainteresowania swoją osobą, jednak ostatnio stwierdziła, że w tego typu filmach dziennikarzom zależy na pokazaniu prawdy, jednak w rzeczywistości nie są do końca rzetelni w tym, co robią, czyli generalnie zataczają błędne koło.

Zobacz też: Britney Spears po raz pierwszy komentuje szokujący dokument na jej temat. "Płakałam przez dwa tygodnie"

 

Ostatnio na koncie Brit pojawił się wpis dotyczący księżnej Diany. Wydaje się, że wokalistka może się z nią utożsamiać. Szczególnie teraz, gdy wyszło na jaw, że wywiad, w którym Spencer wzięła udział w 1995 roku, powstał w wyniku manipulacji faktami. Wydawało się, że dziennikarzowi zależało na prawdzie, jednak pokazał Dianie fałszywe dowody na to, że rodzina królewska sprzedaje o niej poufne informacje i próbuje pogrążyć. Księżna, zapewne pod wpływem emocji, zdecydowała się wyjawić w rozmowie z nim wiele prywatnych szczegółów na temat Royalsów.

Nigdy nie chciała być królową… Chciała żyć w zgodzie z tym, co czuła! Miała coś więcej niż klasę… Była po prostu geniuszem. Pięknie mówiła, a do tego dochodziło jej podejście do dzieci. Była też całkowicie nieświadoma własnej mocy. 750 MILIONÓW ludzi obejrzało jej ślub w telewizji! Na zawsze zostanie zapamiętana jako jedna z najbardziej niezwykłych kobiet na świecie - podsumowała Britney.

Też dostrzegacie to podobieństwo? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.