Trzej synowie Ostrowskiej-Królikowskiej na wspólnym zdjęciu. Fani: Jan to cały tata

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje jej trzech synów. Aktorka przyznała, że łączy ich wyjątkowa relacja.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie pokazuje prywatne zdjęcia. Jakiś czas temu pochwaliła się, jak wygląda jej kuchnia. Aktorka znana szerszej publiczności z "Klanu" publikuje też rodzinne fotografie. Niedawno podzieliła się z fanami kadrem, na którym widać jej trzech synów. 

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się kuchnią. Jest przytulnie

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dumna z synów

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i nieżyjący już Paweł Królikowski doczekali się pięciorga dzieci. Antek Królikowski, najstarszy z nich, jest uznanym aktorem, młodszy syn Jan spełnia się natomiast jako kompozytor. 22-letnia Julia również jest znana, a to dzięki roli Kasi Lubicz w "Klanie". 19-letnia Marcelina oraz 14-letni Ksawery są mniej medialni. Ich znana mama od czasu do czasu chwali się jednak zdjęciami, na których pozują. Tym razem Ostrowska-Królikowska pokazała kadr, na którym widać jej synów. Ci są do siebie niezwykle podobni. 

Bracia. Love. Brat to brat, od małego tyle lat - napisała aktorka pod zdjęciem. 
 

Gwiazdy i fani komentują

Pod postem szybko pojawiło się wiele komentarzy. Synowie aktorki doczekali się komplementów. O te pokusili się nie tylko fani Ostrowskiej-Królikowskiej, lecz także jej koleżanki z branży show-biznesowej. 

Cuda wielkie! Duma! - napisała Agata Młynarska. 
Super chłopaki - zachwycała się Hanna Śleszyńska. 
Cudni - komplementowała Joanna Moro. 

Komentarze na Instagramie Ostrowskiej-KrólikowskiejKomentarze na Instagramie Ostrowskiej-Królikowskiej Fot. malgorzata_ok/Instagram

Fani natomiast podkreślali, że bracia są do siebie coraz bardziej podobni. 

Jak ci Królikowscy to robią, sami przystojniacy.
Genów nie oszukasz, wszyscy podobni.
Jan to cały tata - czytamy.

W też dostrzegacie to podobieństwo?  

Więcej o: