Anna Lewandowska uczciła sukces męża uroczym zdjęciem z Laurą. Nie ukrywa radości, że Robert pobił rekord Gerda Muellera

Anna Lewandowska kibicowała mężowi podczas podczas ostatniego meczu w sezonie Bayernu Monachium z FC Augsburg. Robert Lewandowski pobił rekord Gerda Muellera!

Rodzina Lewandowskich ma powody do świętowania! W sobotę 22 maja Robert walczył na boisku podczas meczu Bayernu Monachium z FC Augsburg. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 5:2. W ostatniej minucie piłkarz strzelił 41. bramkę w tym sezonie i tym samym pobił rekord Gerda Muellera. Jego żona nie kryła radości.

Polecamy również: Anna Lewandowska odkrywa przed fanami kolejne zakamarki lokum w Warszawie. Łazienkę znamy, a kuchnia? Drewno króluje!

Rekord Gerda Muellera. 'Bild' pokazuje, dlaczego Lewandowski jest lepszy od legendy BayernuRobert Lewandowski pisze historię. Polak pobił rekord Gerda Muellera

Zobacz wideo Anna Lewandowska śpiewa w samochodzie

Zobacz także: Anna Lewandowska w aucie za milion złotych przemierza Warszawę, łamiąc przepisy. Przejechała na czerwonym świetle

Anna Lewandowska świętuje sukces męża uroczym zdjęciem z Laurą

Trenerka kibicowała mężowi, siedząc w domu przed telewizorem. Gdy piłkarz strzelił gola, nagrała to na InstaStories. W tle słychać jej radosny śmiech oraz okrzyki dziecka: "Jest! Jest!".

Chwilę później Anna Lewandowska opublikowała także urocze zdjęcie z Laurą. Na fotografii widać, że tuli córkę do siebie i szeroko się uśmiecha. Na jej twarzy widać czystą radość.

Anna Lewandowska, Laura LewandowskaAnna Lewandowska, Laura Lewandowska Instagram/annalewandoskahpba

Przeczytaj też: Anna Lewandowska pozuje z Klarą w lustrze i prezentuje kolejne fragmenty swojego mieszkania

Nic dziwnego, w końcu Robert Lewandowski osiągnął naprawdę spektakularny sukces. Piłkarz został najskuteczniejszym zawodnikiem w jednym sezonie Bundesligi. Napastnik pokonał Rafała Gikiewicza i pobił 49-letni rekord ligi, należący jak dotąd do Gerda Muellera. Nikt nie zdobył tylu bramek w jednym sezonie niemieckiej ekstraklasy, co Lewandowski!

Przeczytajcie więcej na ten temat: LEWANDOWSKI PO RAZ 41! POLAK POBIŁ 49-LETNI REKORD GERDA MUELLERA!

Więcej o: