"Wiadomości" ogłaszają sukces "Szansy na sukces" z Sierockim. "Stary wyjadacz". Miller dziękuje za zaproszenie

W majówkowy weekend Telewizja Polska wyemitowała dwa odcinki "Szansy na sukces". Gośćmi specjalnymi byli Marcin Miller oraz Jan Pietrzak. W "Wiadomościach" chwalono się rekordową oglądalnością i ekscytowano promowaniem "różnorodności muzycznej".

Marek Sierocki zadebiutował jako gospodarz "Szansy na sukces". Dziennikarz zastąpił Artura Orzecha po tym, jak jego poprzednik nie stawił się na nagraniach, ponieważ nie miał ponoć ochoty uczestniczyć w promocji muzyki disco polo. Marcin Miller był jednak gościem show, a odcinek z jego udziałem odnotował świetny wynik oglądalności - podała TVP. W "Wiadomościach" gloryfikowano twórcę muzyki niszowej. Wspomniano też o Janie Pietrzaku.

Zobacz wideo Eurowizja 2021. Kto zastąpi Artura Orzecha? TVP ma co najmniej trzech

"Wiadomości" ogłaszają sukces "Szansy na sukces" z Sierockim. "Stary wyjadacz". Miller dziękuje za zaproszenie

W środowym wydaniu "Wiadomości" wyemitowany został materiał Aleksandry Marciniak. Dziennikarka TVP opisała szczegółowo sukces majówkowych odcinków "Szansy na sukces". Chwalono Marcina Millera z zespołu Boys, który po nagraniach dziękował telewizji za zaproszenie.

Bardzo dziękujemy Telewizji Publicznej, że zaprosiła zespół Boys. Dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy odważyli się śpiewać disco polo - mówił Miller.

Ponadto pokazano reakcje Polaków na widok nowego gospodarza programu. Niektórzy byli mocno zdziwieni, aczkolwiek cieszyli się, ponieważ wiedzą, że Marek Sierocki to doświadczony dziennikarz muzyczny.

Stary wyjadacz!
Fajny człowiek, bardzo go lubię.

Aleksandra Marciniak także pochwaliła się muzyczną wiedzą i obawiając się, że Polacy nie znają twórczości Jana Pietrzaka, zakomunikowała, że jest autorem takich hitów jak: "Gdzie ci mężczyźni", "Pamiętajcie o ogrodach" oraz "Czy te oczy mogą kłamać?".

Muzyczne emocje na majówkę to był strzał w dziesiątkę. W czasie programu z zespołem Boys "Szansa..." uzyskała najwyższe udziały widowni telewizyjnej w tym roku. (...) Różnorodna muzyka i nowe twarze przyniosły "Szansie..." sukces.

Podzielacie fascynację taką różnorodnością muzyczną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.