Anna Lewandowska na domowej siłowni, a za oknem ogród. Widać "plac zabaw" Klary i Laury. Domek ze zjeżdżalnią robi wrażenie!

Anna Lewandowska wrzuciła zdjęcie z domowej siłowni. Na drugim planie widać plac zabaw, czyli królestwo Klary i Laury.

Anna Lewandowska często pokazuje w mediach społecznościowych, jak wygląda jej imponujący dom w Niemczech. Pomieszczeniem, w którym trenerka spędza bardzo dużo czasu, jest domowa siłownia, którą internauci znają ją już na wylot. Tym razem zdjęciem zrobionym w czasie treningu zdradziła jednak coś więcej. W tle widać uroczy plac zabaw córeczek Lewandowskich.

Zobacz wideo Robert Lewandowski bawi się z Laurą

Kasia Tusk mówi o macierzyństwie. Fanki dziękują za szczerość i naturalność. 'Trafne wnioski'Kasia Tusk jest w drugiej ciąży? Fani znaleźli na to dowody

Anna Lewandowska pozuje na siłowni, a w tle plac zabaw Klary i Laury

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w domowej siłowni. Trenerka jak zawsze motywuje w ten sposób swoich fanów do aktywności fizycznej i wspólnego realizowania sportowych celów. Lewandowska pokazała jednak coś więcej niż tylko maszyny do ćwiczeń. Na drugim planie można zauważyć królestwo Klary i Laury.

Na placu zabaw córeczki Lewandowskich mają do dyspozycji różne konstrukcje. Widzimy m.in. drewniany dom ze zjeżdżalnią i bujawki. Nie brakuje także bramek do grania w piłkę z tatą, Robertem Lewandowskim. Robi się coraz cieplej, dlatego dziewczynki na pewno wkrótce przejmą kontrolę nad tym miejscem.

 

Nie jest tajemnicą, że Klara i Laura są oczkiem w głowie rodziców. Choć Lewandowscy bardzo dbają o ich prywatność, to coraz częściej dzielą się z fanami zdjęciami i nagraniami z domowych pieleszy.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk cierpi na uciążliwą dolegliwość. Pojawiła się w ciąży

Jakiś czas temu Anna Lewandowska rozczuliła fanów relacją, gdy pod nieobecność Roberta, który brał udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski, ćwiczyła z Klarą pisanie, a następnie zmęczona córka zasypiała w jej ramionach.