Janusz Chabior trafił do szpitala. Jest już po zabiegu. Co się stało? "Wracam do gry"

Janusz Chabior opublikował zdjęcie ze szpitala. Aktor prawdopodobnie przeszedł zabieg chirurgiczny. "To, co się zepsuło, naprawione".

Janusz Chabior opublikował na Instagramie zdjęcie ze szpitala, na którym leży uśmiechnięty na łóżku i pozuje z lekarzem. Niektórzy fani wzięli to za plan filmowy, jednak okazuje się, że aktor rzeczywiście trafił do szpitala.

Anna Lewandowska, Julia WieniawaLewandowska wygląda identycznie jak Wieniawa. Na tym zdjęciu nie poznacie, która to jest

Zobacz wideo

Janusz Chabior w szpitalu. Żona zakłada mu skarpety

Aktor nie podzielił się z fanami tym, co mu dolegało. Dodał jednak opis.

Panie doktorze Maćku dziękuję. Dziękuję całej ekipie @arsmedis. To, co się zepsuło, naprawione. Wracam do gry – napisał na Instagramie.

Jedna z fanek zapytała:

Kto śmiał pana aktora popsuć?
Stryj już go szuka - odpowiedział żartobliwie aktor.

Na pytanie, co się u niego „popsuło”, odpowiedział jedynie: „drobnostka”. We wrocławskiej klinice był pod opieką chirurga specjalizującego się głównie w usuwaniu żylaków. Aktor dodał także nagranie, na którym widać, jak żona zakłada mu skarpety.

Najlepsza żona ever. Przytuli, skarpety nałoży – powiedział w Insta stories.

Fani życzą aktorowi szybkiego powrotu do zdrowia. My również przyłączamy się do życzeń.

Janusz Chabior opublikował nagranie, na którym widać, jak żona zakłada mu skarpetyJanusz Chabior opublikował nagranie, na którym widać, jak żona zakłada mu skarpety fot. instagram.com/januszchabior

Kasia Tusk chwali się randką w domuKasia Tusk chwali się randką z mężem. "W domu. I też jest miło"

Janusz Chabior i jego żona Agata Wątróbska występują aktualnie w programie „Power Couple”, gdzie możemy śledzić ich w przedziwnych konkurencjach. W programie aktor z żoną oraz sześć innych par zamieszkali w jednej willi, gdzie ich miłość została „wystawiona na próbę”. W każdym odcinku pary otrzymują różne wyzwania. Przetrwają tylko ci, którzy wierzą w swój związek i wykażą się najlepszą współpracą. Gwiazdy przechodzą przez zadania dla mężczyzn, kobiet i dla par. Partnerzy obstawiają pieniądze na siebie nawzajem. Później wspólnie eliminują tych, którym poszło najgorzej. Program można oglądać w każdą sobotę o 20:00 na antenie TVN.