Julia Kamińska chwali się rozjaśnionymi włosami, ale to sypialnia w tle kradnie show. Kremowe kolory nadają elegancji

Julia Kamińska wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie. Gwiazda pochwaliła się delikatnie odświeżoną fryzurą. Przy okazji pochwaliła się fragmentem sypialni. Przytulnie.

Julia Kamińska znów stała się ulubienicą kolorowych czasopism i serwisów internetowych. Aktorka po ponad dziesięciu latach przerwy znów wciela się w Urszulę Cieplak w "BrzydUli", której przygody śledzą setki tysięcy Polaków. Instagramowe statystyki aktorki również poszybowały w górę, nic dziwnego, że dodaje tam coraz więcej treści. W środę pochwaliła się nową fryzurą. Przy okazji zerknęliśmy na sypialnię. Bardzo stylowa.

Zobacz wideo Najgorętsze trendy makijażowe najbliższego sezonu? Julia Kamińska postanowiła pokazać wszystkie na swojej twarzy

Julia Kamińska chwali się rozjaśnionymi włosami, ale to sypialnia w tle kradnie show. Kremowe kolory nadają elegancji

Julia Kamińska nie poszła jeszcze w ślady znanych celebrytek i nie zaprosiła do domu telewizyjnych kamer. A szkoda, bo ma bardzo ładnie urządzone wnętrza. Skąd o tym wiemy? Wystarczy wejść na jej instagramowy profil. W najnowszym poście aktorka pisze wprawdzie o odświeżonej fryzurze, ale w tle widnieje piękna sypialnia.

Ostatnio rozjaśniłam włosy. Są w dobrej kondycji, ale zdecydowanie bardziej niż kiedyś potrzebują nawilżenia. Ze względu na moją pracę, myję je codziennie, dlatego potrzebuję delikatnych kosmetyków o dobrych składach. (...) Miłego dnia i bądźmy mili dla naszych włosów. Włosy są super!

Julia postawiła na kremowe kolory, które nadają wnętrzu elegancji, ale i sprawiają wrażenie miejsca, w którym łatwo można znaleźć ukojenie. Zdjęcie, które aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zrobione jest w lustrze zamontowanym w białej toaletce.

 

Warto dodać, że internauci komplementowali odświeżony wizerunek aktorki.

Pięknie ci w tym kolorku włosów.
Widać że rozjaśniłaś! Super!

Na was też nowy kolor włosów aktorki zrobił tak piorunujące wrażenie?

Więcej o: