W filmie "Smoleńsk" zagrała główną rolę. Jak dalej potoczyła się kariera Beaty Fido?

Beata Fido po zagraniu głównej roli w filmie "Smoleńsk" Antoniego Krauzego, zyskała niemały rozgłos. Czy występ w kontrowersyjnej produkcji pomógł jej karierze?

O produkcji Antoniego Krauzego "Smoleńsk" wciąż jest głośno. Ostatnio za sprawą zdobycia zaszczytnego tytułu najgorszego filmu według głosów użytkowników portalu IMDb. W 2017 roku "Smoleńsk" znajdował się na 95. pozycji z notą 2,7, jednak teraz spadła ona do 1,2. Rolę dziennikarki Niny, która prowadziła śledztwo w sprawie katastrofy, zagrała Beata Fido. Jesteście ciekawi, jak po premierze filmu potoczyła się jej kariera?

Zobacz wideo W programie TVP lecą łzy

W filmie "Smoleńsk" zagrała główną rolę. Jak dalej potoczyła się kariera Beaty Fido?

Za główną rolę w kontrowersyjnym filmie Beata Fido w 2017 roku otrzymała antynagrodę Węża w kategorii "najgorsza rola żeńska". To jednak nie przeszkodziło jej w rozwinięciu kariery w Polsce. Aktorka otrzymała propozycje ról w produkcjach Telewizji Polskiej. W serialu "Komisarz Alex" wcieliła się policjantkę wracającą z USA, komisarz Martę Grabską, w "Leśniczówce" zagrała Magdę Ździebłowską, córkę doktor Czesi, a w produkcji "Archiwista" wciela się prokuratorkę Małgorzatę Sawicką. Epizodycznie pojawiała się także w serialu "Barwy szczęścia".

Beata FidoBeata Fido KAPiF

Z obozem rządzącym łączy ją jednak o wiele więcej niż tylko role. Beata Fido jest związana z Janem Marią Tomaszewskim, konsultantem ds. obyczajowych filmu "Smoleńsk" oraz kuzynem Jarosława Kaczyńskiego.

Na jej Instagramie pojawiają się zakulisowe zdjęcia z planów produkcji TVP. Widać, że nawiązała z aktorami bardzo bliskie relacje.

Krystian, dzięki za te wszystkie lata wspólnej pracy. To była prawdziwa przyjemność. Profesjonalizm, humor, inteligencja i mnóstwo pozytywnej energii - pisała po odejściu Krystiana Wieczorka z serialu "Alex".
 

Czekamy na kolejne role. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.