W filmie "Smoleńsk" zagrała główną rolę. Jak dalej potoczyła się kariera Beaty Fido?

Beata Fido po zagraniu głównej roli w filmie "Smoleńsk" Antoniego Krauzego, zyskała niemały rozgłos. Czy występ w kontrowersyjnej produkcji pomógł jej karierze?

O produkcji Antoniego Krauzego "Smoleńsk" wciąż jest głośno. Ostatnio za sprawą zdobycia zaszczytnego tytułu najgorszego filmu według głosów użytkowników portalu IMDb. W 2017 roku "Smoleńsk" znajdował się na 95. pozycji z notą 2,7, jednak teraz spadła ona do 1,2. Rolę dziennikarki Niny, która prowadziła śledztwo w sprawie katastrofy, zagrała Beata Fido. Jesteście ciekawi, jak po premierze filmu potoczyła się jej kariera?

Zobacz wideo W programie TVP lecą łzy

W filmie "Smoleńsk" zagrała główną rolę. Jak dalej potoczyła się kariera Beaty Fido?

Za główną rolę w kontrowersyjnym filmie Beata Fido w 2017 roku otrzymała antynagrodę Węża w kategorii "najgorsza rola żeńska". To jednak nie przeszkodziło jej w rozwinięciu kariery w Polsce. Aktorka otrzymała propozycje ról w produkcjach Telewizji Polskiej. W serialu "Komisarz Alex" wcieliła się policjantkę wracającą z USA, komisarz Martę Grabską, w "Leśniczówce" zagrała Magdę Ździebłowską, córkę doktor Czesi, a w produkcji "Archiwista" wciela się prokuratorkę Małgorzatę Sawicką. Epizodycznie pojawiała się także w serialu "Barwy szczęścia".

Liliana Olszewska, córka Agaty MrózProkop do córki Mróz: Piszą, że gdyby nie ty, mama wciąż by żyła. Przyznała, że wiele przeszła

Beata FidoBeata Fido KAPiF

Z obozem rządzącym łączy ją jednak o wiele więcej niż tylko role. Beata Fido jest związana z Janem Marią Tomaszewskim, konsultantem ds. obyczajowych filmu "Smoleńsk" oraz kuzynem Jarosława Kaczyńskiego.

Książę Harry, książę WilliamKsiążę Harry pożegnał księcia Filipa. Ekspert porównuje jego słowa do wpisu Williama

Na jej Instagramie pojawiają się zakulisowe zdjęcia z planów produkcji TVP. Widać, że nawiązała z aktorami bardzo bliskie relacje.

Krystian, dzięki za te wszystkie lata wspólnej pracy. To była prawdziwa przyjemność. Profesjonalizm, humor, inteligencja i mnóstwo pozytywnej energii - pisała po odejściu Krystiana Wieczorka z serialu "Alex".
 

Czekamy na kolejne role. 

Więcej o: