Anna Lewandowska opublikowała zdjęcia z okazji świąt. Jedno eleganckie, a drugie prosto z łóżka. Widać twarz Laury

Z okazji świąt wielkanocnych Anna Lewandowska wrzuciła dwa zdjęcia na Instagram. Jedno oficjalne, przy którym złożyła fanom życzenia, a drugie szalone, prosto z łóżka.

Świąteczny poranek u Lewandowskich był najwyraźniej leniwy. Anna Lewandowska uwieczniła miłe chwile na Instagramie. Wrzuciła zdjęcie prosto z łóżka. Nie zabrakło jednak również oficjalnej i eleganckiej fotografii, pod którą znalazły się świąteczne życzenia.

Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska na zdjęciu z Laurą. W szybie odbiła się twarz dziewczynki!

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

Anna Lewandowska składa życzenia fanom

Trenerka opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie. Pozuje na nim elegancko ubrana i delikatnie umalowana, trzymając na rękach Laurę. Za nią stoi Robert Lewandowski, który tuli Klarę. Dziewczynki mają sukienki w podobnych odcieniach i z falbankami przy ramionach.

Wesołych świąt. Wielkanoc to chrześcijańskie święto, które ma nas skłaniać do refleksji nad trudnem i kruchością życia. Niesie jednak nadzieję Zmartwychwstania. Bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie i najbliższych! Kochani, w te świętam pamiętajmy o bliskich i o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, nawet na odległość. Z całego serca życzymy wam dużo siły, nadziei, spokoju i bliskości - choćby jej namiastki przez telefon. Doceniajmy to, co dla nas ważne. Szukajmy radości w małych rzeczach. Spokojnych świąt - napisała Anna Lewandowska.
 

Ewa FarnaEwa Farna ma nietypowe święta. "Powrót do korzeni"

Na InstaStories trenerki było jednak znacznie mniej dostojnie i elegancko. Anna Lewandowsko wrzuciła fotkę prosto z łóżka. Widać na niej, jak Klara całuje Roberta, a Laura raczkuje w ich stronę. Zdjęcie zostało zrobione z góry, więc nieco widać twarz najmłodszej pociechy Lewandowskich. Nie da się ukryć, że trenerka coraz śmielej pokazuje wizerunek swoich córek.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura LewandowskaAnna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Zobacz także: Anna Lewandowska urządziła taras w minimalistycznym stylu. W ogrodzie królują metalowe meble. "Zasadziłam zielnik"