Królowa Elżbieta II ma kolejnego prawnuka. Zara Tindall urodziła syna na podłodze w łazience

Zara Tindall, wnuczka królowej Elżbiety II, powitała na świecie swojego syna. Poród nieoczekiwanie odbył się na podłodze. Które miejsce chłopiec zajmuje w kolejce do brytyjskiego tronu?

Zara i Mike Tindall mogą cieszyć się swoim trzecim potomkiem. Syn pary urodził się w niedzielę 21 marca na podłodze w łazience. Mąż potomkini brytyjskiej rodziny królewskiej poinformował o jego narodzinach podczas swojego podcastu "The Good, The Bad and The Rugby".

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Twoja twarz brzmi znajomoPolskie show pod ostrzałem brytyjskiego tabloidu. Afera o blackface nie cichnie

Królowa Elżbieta II ma kolejnego prawnuka. Zara Tindall urodziła

Mężczyzna pod koniec 2020 roku ogłosił, że on i jego małżonka, z którą wychowują już dwie córki, ponownie zostaną rodzicami. Podczas audycji, którą ostatnio prowadził, mąż Tindall miał powiedzieć do swoich słuchaczy:

Niedziela właśnie stała się lepsza, ponieważ na świat przyszedł mój mały chłopiec! Cudownie, o szóstej godzinie zeszłej nocy.

Syn pary ma nosić imię Lucas Philip Tindall. Mąż Zary zdradził także, że poród nastąpił na podłodze w łazience, gdyż jak ocenił - nie zdążyliby dojechać na czas do szpitala.

Poród nastąpił bardzo szybko. Nie zdążyliśmy pojechać do szpitala. (Nastąpił - red.) Na podłodze w łazience.

Tindall opisał, w jaki sposób nastąpiło rozwiązanie:

No więc tak, pobiegłem do siłowni, wziąłem matę, wróciłem do łazienki, położyłem matę na podłodze, ręczniki i się uzbroiłem.

Zara Tindall - córka Marka Phillipsa i Anny - zajmuje 19. miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Od 2011 roku jest żoną Mike'a Tindalla. Syn pary jest 22. w kolejce do brytyjskiego tronu. 

książę Filip, królowa ElżbietaKsiążę Filip ma ostatnie życzenie. Spełnić je może tylko królowa Elżbieta II. "Wie, że jego zegar tyka"

Najstarsza wnuczka królowej Elżbiety II w przeszłości otwarcie mówiła o dwóch poronieniach, których doświadczyła zanim na świat przyszła jej pierwsza córka, Mia. Po jej narodzinach miała stracić płód raz jeszcze - w grudniu 2016 roku.