Nowe rodzinne zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Tym razem nie zabrakło Archiego

W sieci opublikowano piękne i nowe zdjęcie z sesji Meghan Markle i księcia Harry'ego. Była książęca para pozuje razem z synem w znanej już nam scenerii.

Meghan Markle i książę Harry od paru dni są na językach mediów na całym świecie. Wszystko za sprawą ich wywiadu u Oprah Winfrey, który był jednym z największych medialnych wydarzeń początku roku 2021. W długiej rozmowie wylali cały swój ból, jaki sprawiało im życie w rodzinie królewskiej. Ale nie było to tylko wyznanie krzywd, choć tych rzeczywiście zebrało się sporo. Meghan podczas rozmowy wyjawiła płeć drugiego dziecka. To właśnie z tego powodu zaprzyjaźniony z nimi fotograf opublikował ich rodzinne zdjęcie. Pozują na nim razem z synem Archiem.

Meghan MarkleDawno niewidziany Archie na nowym wideo. Łatwo zgadnąć, do kogo jest bardziej podobny

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Rodzinne zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Ujęcie pojawiło się na profilu fotografa Misana Harrimana, który bardzo często współpracuje z książęcą parą. Jednak ta fotografia nie pojawiła się bez powodu. Publikując ją Misan życzył Meghan oraz jej nienarodzonej córeczce wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet.

Cóż za wspaniała wiadomość do świętowania w Międzynarodowy Dzień Kobiet! Gratulacje, moi przyjaciele - napisał.

Córka księcia Harry'ego i Meghan Markle przyjdzie na świat latem, o czym dowiedzieliśmy się podczas wywiadu:

Mieć synka, a teraz córeczkę - czego można chcieć więcej? Mamy naszą rodzinę. Będzie nas czworo i nasze dwa psy - wyznał podczas wywiadu u Oprah Harry.
 

Internautom również spodobało się zdjęcie. W końcu Meghan i Harry wyglądają na nich na bardzo szczęśliwych. Była księżna Sussex zapozowała w kwiecistej sukience, trzymając na rękach syna. Harry natomiast ich obejmował. Pod postem pojawiło się wiele komplementów i miłych komentarzy.

To jest niezwykłe! To ujęcie jest piękne i zarazem genialne!
Co za piękny obraz.
Jedna z najodważniejszych par! Piękne - komentowali.

Warto dodać, że z tej samej sesji pochodzi zdjęcie, którym Meghan i Harry wyznali, że spodziewają się drugiego dziecka. Pokazano je w tegoroczne walentynki, zaś sceneria to ogród w posiadłości pary w Kalifornii.

Meghan MarkleMeghan myślała o samobójstwie! "Nie chciałam już żyć". Pałac nie miał zamiaru pomóc