Meghan Markle i książę Harry przechytrzyli dwór. Pobrali się trzy dni przed oficjalnym ślubem! "Nikt nie wiedział"

Meghan Markle wyznała w rozmowie z Oprah Winfrey, że jest żoną księcia Harry'ego od 16 maja, a nie jak wszyscy myśleli od 19 maja.

Uroczysta ceremonia zaślubin Meghan Markle i księcia Harry'ego miała miejsce 19 maja 2018 roku w Kaplicy Świętego Jerzego na Zamku Windsorze. Po niespełna trzech latach na jaw wychodzą jednak nieznane dotąd wątki. Para wzięła potajemny ślub trzy dni wcześniej! O szczegółach opowiedzieli podczas rozmowy z Oprah Winfrey.

Meghan Markle i książę Harry przechytrzyli dwór! Pobrali się trzy dni przed oficjalnym ślubem

Każdy ślub brytyjskich monarchów to wydarzenie światowe. W wielu krajach nadawane są transmisje z ceremonii, które odnotowują rekordowe wyniki oglądalności. Podobnie było 19 maja 2020 roku, kiedy sakrament małżeństwa zawierali Meghan Markle i książę Harry. Para marzyła jednak o spokojnym wydarzeniu, dlatego pobrali się trzy dni wcześniej w tajemnicy przed wszystkimi! Obecny był z nimi zaufany duchowny, arcybiskup Canterbury, Justin Welby. Zakochani zrezygnowali także ze świadków.

Pobraliśmy się trzy dni przed oficjalnym ślubem. Tego nikt nie wie.
Zadzwoniliśmy do Arcybiskupa i po prostu powiedzieliśmy: Zobacz, ten spektakl jest dla świata, a my chcemy związku między nami - dodała Meghan.

- Była tylko nasza dwójka - dodała i zaznaczyła, że wszystko odbyło się "na ich podwórku". - Tylko nasza trójka, tylko nasza trójka! - dopowiedział Harry.

Prywatna ceremonia miała miejsce na terenie Pałacu Kensington, a dokładniej w posiadłości Nottingham Cottage, gdzie para zaręczyła się i gdzie przez długi czas mieszkała.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

19 maja na oficjalnym ślubie Meghan i Harry'ego pojawiło się mnóstwo znanych twarzy, między innymi Oprah Winfrey. 

Pamiętam, jak siedziałam w kaplicy, dzięki za zaproszenie mnie przy okazji. Pamiętam to uczucie magii, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłam - stwierdziła Oprah.
Dużo o tym myślałam, ponieważ było to jak doświadczenie poza ciałem, w którym byłam bardzo obecna. I to jedyny sposób, w jaki mogę to opisać, ponieważ poprzednią noc przespałam całą, co samo w sobie jest trochę cudem. (...) To był dzień, który został zaplanowany dla świata - odpowiedziała Markle.

W galerii przypomnimy zdjęcia z tej medialnej ceremonii. Było naprawdę luksusowo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.