Kontrowersyjne kolczyki Meghan Markle. Dostała je od... podejrzanego o morderstwo

Brytyjskie media wyciągnęły na światło dzienne sprawę sprzed lat i sugerują, że była księżna Sussex poparła podejrzanego o morderstwo księcia koronnego Arabii Saudyjskiej. Miała na sobie sprezentowane przez niego kolczyki.

Na 7 marca w amerykańskiej telewizji CBS zaplanowano premierę długo wyczekiwanego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey. Na podstawie opublikowanych w sieci zwiastunów królewscy eksperci wnioskują, że była para książęca Sussex zamierza zdradzić wiele skrywanych dotąd tajemnic Pałacu Buckingham. Teraz brytyjska prasa wyciąga sprawy sprzed lat, które mogą nadszarpnąć wizerunek aktorki. 

Meghan MarkleMeghan została oskarżona o zastraszanie pracowników. Pałac zbada sprawę

Kolczyki Meghan Markle pod medialnym ostrzałem

W brytyjskiej prasie pojawiły się spekulacje, jakoby żona Harry'ego popierała działania Muhammada ibn Salmana, następcy tronu Arabii Saudyjskiej, który jest podejrzany o zlecenie pojmania lub zabójstwa w 2018 roku opozycyjnego dziennikarza i felietonisty "The Washington Post" - Jamala Khashoggiego. Amerykański wywiad miał ponoć dotrzeć do nagrania telefonicznej rozmowy księcia koronnego, który nakazuje agentom "jak najszybsze uciszenie" niewygodnego redaktora. Co z tym wspólnego ma Meghan Markle?

Meghan Markle, Królowa Elżbieta IIMarkle nie boi się konsekwencji po wywiadzie u Winfrey. Uderza w rodzinę królewską

Była księżna Sussex podczas kolacji na Fudżi w 2018 roku założyła złote kolczyki, które były prezentem ślubnym od Salmana. Wówczas już od trzech tygodni w mediach głośno komentowano sprawę wstrząsającego zabójstwa Jamala Khashoggiego. 

Meghan Markle na kolacji na FudżiMeghan Markle na kolacji na Fudżi East News

Prawnicy Markle tłumaczą, że wszystkie prezenty ślubne automatycznie przechodzą na własność Korony, a wspomniane kolczyki nieświadoma plotek o Salmanie Meghan wypożyczyła ze zbiorów rodzinnych. Adwokaci zasugerowali, że pracownicy Pałacu w przeciwieństwie do księżnej wiedzieli, kto jest darczyńcą biżuterii, a pomimo tego nie ostrzegli jej przed ewentualną wizerunkową wpadką

Przypomnijmy, że to niejedyne oskarżenia, które brytyjska prasa w ostatnich dniach stawia żonie Harry'ego. Posądzono ją o zastraszanie pracowników Pałacu

Sprawdź: Złote kolczyki damskie na wyprzedaży!

Zobacz wideo Meghan Markle może pochwalić się znajomościami ze światowej sławy celebrytami!