Meghan Markle została oskarżona o zastraszanie pracowników. Pałac zbada sprawę: Jesteśmy zaniepokojeni

Brytyjski dziennik "The Times" ujawnił skargę byłych pracowników Meghan Markle i księcia Harry'ego. Na niepokojące zarzuty zareagował sam pałac Buckingham.

7 marca ma zostać wyemitowany pierwszy, tak szczery wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Rodzina królewska doskonale wie, że ma się czego obawiać, ponieważ rozmowa z Oprah Winfrey nie będzie miała żadnych tematów tabu. Im bardziej zbliżamy się do zapowiedzianej daty, tym więcej zaczyna się dziać. W środę brytyjski dziennik "The Times" opublikował artykuł, w którym czytamy, że byli pracownicy zarzucili Meghan zastraszanie i złe traktowanie. Teraz do całej sytuacji odniósł się zespół HR pałacu Buckingham.

Elżbieta II Co się wydarzy po śmierci królowej? Pracownicy pod odsłoną nocy ćwiczą pogrzeb

Zobacz wideo Jak bardzo ucierpiała rodzina królewska?

Meghan Markle została oskarżona o zastraszanie pracowników. Pałac zbada sprawę: Jesteśmy zaniepokojeni

Na łamach "The Times" jeden z pracowników opowiedział o tym, w jaki sposób żona księcia Harry'ego przed laty traktowała ludzi. Mowa tutaj o upokarzaniu, zastraszaniu, a nawet momentach doprowadzenia do łez.

Zachowanie Meghan było bardziej podobne do emocjonalnego okrucieństwa i manipulacji, które, jak sądzę, można również nazwać zastraszaniem - stwierdził.

Teraz swoje stanowisko w sprawie opublikował zespół HR pałacu Buckingham. Na portalu The Guardian czytamy, że zamierzają się przyjrzeć całej sytuacji i roszczeniom wniesionym przeciwko Markle.

Jesteśmy wyraźnie zaniepokojeni zarzutami przedstawionymi w "The Times" w związku z doniesieniami byłego personelu księcia i księżnej Sussex. W związku z tym nasz zespół HR przeanalizuje okoliczności opisane w artykule. Członkowie personelu zaangażowani w tym czasie, w tym również ci, którzy opuścili miejsce pracy, zostaną zaproszeni do udziału, aby sprawdzić, czy można wyciągnąć wnioski.

Księżna Camilla, książę Filip Księżna Camilla o stanie zdrowia księcia Filipa. "Leczenie jest chwilami bolesne"

Myślicie, że wypłynięcie tych informacji ma związek ze zbliżającym się wywiadem u Oprah?

Więcej o: