Małgorzata Kożuchowska z nostalgią wspomina swoją kreację z festiwalu. "Ta suknia jest przepiękna". Faktycznie!

Małgorzata Kożuchowska udostępniła zdjęcie z festiwalu filmowego w Wenecji. Miała wówczas na sobie długą i rozbudowaną kreację, za którą otrzymała liczne pochwały. Wspomina ten czas.

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła do sieci zdjęcie, które pochodzi z czasów, gdy mogła pozwolić sobie na oficjalne wyjścia, a nawet wybrać się na festiwal do innego kraju. Aktorka wspomniała nostalgicznie te chwile, dając jednocześnie do zrozumienia, jak bardzo jej tego brakuje. 

Małgorzata Kożuchowska pozuje w efektownej sukni

Małgorzata Kożuchowska pokazała ujęcie z ważnego dla siebie wydarzenia. W sierpniu 2019 roku odbyła się 76. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Do miasta przyjechały wówczas największe gwiazdy z całego świata, a wśród nich znalazła się również polska reprezentacja - Daria Widawska, Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska. Ta ostatnia miała na sobie kilkuwarstwową, tiulową kreację, której z pewnością mogłaby jej pozazdrościć niejedna zagraniczna gwiazda. Aktorka zresztą nie ukrywała, że uważa suknię za "wystrzałową". 

Sprawdź: Wyprzedaż sukienek!

Dobrze, kiedy kobieta ma czasem okazję, żeby założyć coś wystrzałowego, napić się szampana, a po północy nawet zgubić w tańcu pantofelek... Nie online... Naprawdę... - podpisała Małgosia.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska odkopała stary album. Zdjęcia bardzo rozśmieszyły aktorkę. Jedno z nich ma 17 lat

 

W komentarzach nie zabrakło komplementów dotyczących wyglądu Kożuchowskiej. Na pierwszy plan wysunął się ten od koleżanki z branży filmowej. Fani również nie kryli, że aktorka w takim wydaniu bardzo im się podoba.

Ta suknia jest przepiękna - napisała Sonia Bohosiewicz.
Ta suknie jest cudowna, a pani w niej przepiękna.
Zapiera dech w piersiach - twierdzili zgodnie internauci.

Faktycznie robi aż takie wrażenie?

Koniecznie poznaj: Wyprzedaż produktów marki Born2be na zimę!

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.