Piotr Żyła mistrzem świata! Jego ukochana popłakała się przed telewizorem

Piotr Żyła mistrzem świata w skokach narciarskich. Jego dziewczyna popłakała się ze szczęścia.

Piotr Żyła wygrał konkurs na normalnej skoczni podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie i zdobył złoty medal. Cieszyła się polska ekipa, szaleli polscy kibice, ale ukochana skoczka przeżywała triumf Piotra chyba najbardziej.

Zobacz wideo Piotr Żyła opowiada o swojej kolejnej metamorfozie. Nic go nie cieszyło

Piotr Żyła skacze, a co robi jego ukochana?

Piotr Żyła od jakiegoś czasu związany jest z Marceliną Ziętek - 23-letnią aktorką serialu "19+" emitowanego w TVN. Para już niebawem ma zamieszkać w domu, który skoczek kupił w Ustroniu, gdzie mieszkają jego rodzice. Krążą też plotki, że relacja Piotra Żyły i Marceliny Ziętek jest na tyle poważna, że zakochani planują już ślub. Doniesienia te skomentowała nawet była żona sportowca - Justyna Żyła.

Piotr Żyła, Justyna Żyła, Marcelina ZiętekPiotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub? Justyna Żyła zdążyła się odnieść

Była żona skoczka, choć aktywna na Instagramie, nie pochwaliła się, czy oglądała sportowe poczynienia byłego męża podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie. Przed telewizorem zasiadła za to Marcelina Ziętek. 

Aktorka pokazała na swoim InstaStories, że kibicuje skoczkowi przybrana w biało-czerwone barwy. Na tę okazję wybrała nawet wianek w białe i czerwone kwiaty. To jednak nie wszystko. Gwiazda serialu "19+" nie mogła ukryć wzruszenia, kiedy jasne już było, że Piotr Żyła został mistrzem świata w skokach narciarskich. 

 Tyle szczęścia - napisała pod zdjęciem, na którym widać w jej oczach łzy radości. 

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek marceepa/instagram

Nie dziwimy się wcale, że Marcelina zareagowała tak emocjonalnie. My również gratulujemy skoczkowi i życzymy mu kolejnych sukcesów i utrzymania wspaniałej formy. 

Justyna Żyła, Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek pokazała walentynkowe zdjęcie z Piotrem. Za to u Justyny nowa fryzura