Klara Lewandowska wywija na parkiecie z Robertem, a w tle ogromny salon. Genialne oświetlenie

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym Robert Lewandowski tańczy ze starszą córką. My patrzymy na salon.

Choć Anna Lewandowska stara się chronić prywatności i nie publikować wizerunku dzieci, coraz częściej wrzuca do sieci treści z pociechami w rolach głównych. Piątkowy wieczór trenerka spędziła z rodziną w domowym zaciszu w Niemczech. Zaprezentowała, jak starszą córką zajmował się zapracowany stale najlepszy piłkarz świata. Robert Lewandowski ruszył z Klarą na podbój willowego parkietu.

Anna i Robert LewandowscyLewandowska uchwyciła uroczy moment. Robert bawi się z Laurą, zanosi się śmiechem

Klara Lewandowska wywija na parkiecie z Robertem, a w tle ogromny salon. Genialne oświetlenie

Anna Lewandowska lubi chwalić się nowymi talentami Klary. Niespełna czteroletnia dziewczynka często przebywa z mamą na siłowni, gdzie ćwiczy i wychodzi jej to naprawdę nieźle, a ostatnio na przykład zaczęła... boksować.

Zobacz wideo Anna Lewandowska trenuje boks. Zaraziła tym Klarę?

Urodzona 4 maja 2017 roku Klara jest bardzo pociesznym dzieckiem i ma mnóstwo energii. W piątek tańczyła z Robertem, co na nagraniu uwieczniła dumna Anna. My jednak skupiliśmy się na salonie polskich milionerów. Pomieszczenie jest ogromne i ma wiele dużych okien, które wieczorem przysłonięte zostały kremowymi zasłonami. Na środku stoją drewniane fotele, a w tle widać przejście do kuchni. Lewandowscy zdecydowali się również na bardzo nowoczesne, sufitowe oświetlenie. Ledowe kolory z pewnością idealnie sprawdzają się podczas robienia selfie.

Robert Lewandowski, Klara LewandowskaRobert Lewandowski, Klara Lewandowska screen IG

ZOBACZ TEŻAnna i Robert Lewandowscy w modowym wydaniu. Ona wystrojona, on jak czarny łabędź. Do skrzydeł dobrano mu stylowe sandały

Anna ekscytowała się, że nadszedł weekend, co z pewnością wykorzystają. Rodzinny spacer w przypadku tej rodziny to pewniak!

Więcej o: