Klaudia Halejcio trenuje w ciąży. Pokazała spory brzuch i pochwaliła się nowym strojem. Poprzedni stał się za mały

Klaudia Halejcio zaprezentowała fanom na InstaStory ciążowy brzuszek i pokazała, jak trenuje. Aktorka wybrała specjalny zestaw ćwiczeń, idealny na kobiet w ciąży.

Klaudia Halejcio poinformowała w walentynki, że spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka zamieściła na instagramowym profilu uroczą fotografię z partnerem, który trzyma w ręku zdjęcia USG. Okazuje się, że błogosławiony stan nie sprawił, że Halejcio zwolniła tempo. Pokazała na InstaStory, jak trenuje. W fioletowym sportowym kostiumie wykonywała ćwiczenia – a wszystko na tle zapierającego dech w piesiach widoku na miasto.

Klaudia Halejcio trenuje w ciąży. Pokazała spory brzuch

Aktorka przyznała, że rozpoczyna swoją przygodę z treningami w ciąży:

Zaczynam dzisiaj pierwszy trening. Wszystkie siły na niebie i po jednej i po drugiej stronie mówiły, że dopiero mogę zacząć na tym etapie, więc za chwilę Edytka do mnie przyjdzie - zaczynamy pierwszy trening. Zamówiłam nowe ciuchy bo w swoje już nie byłam w stanie się zmieścić bo miałam same XS. – powiedziała gwiazda zaznaczając, że nowy strój ma zmotywować ja do ćwiczeń.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Instagram/klaudiahalejcio

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Zobacz też: Klaudia Halejcio nie kupuje nowych ubrań. Woli lumpeksy. "Trzeba mieć nosa, żeby wykopać coś naprawdę fajnego"

Halejcio przy okazji pokazała fanom rosnący brzuch ciążowy. Trzeba przyznać, że aktorka promienieje. 30-latka zaznaczyła, że wybrała delikatny i bezpieczny rodzaj treningów:

Trening jest zupełnie inny niż wcześniejsze moje treningi, bardziej spokojny. Te ćwiczenia są mniej wymagające i mogę ćwiczyć maksymalnie trzy razy w tygodniu. To też jest bardzo ważne, żeby się nie przeciążać - żeby nie wywołać przedwcześnie porodu – zaznaczyła.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Klaudia Halejcio trenuje na macie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.