Koniec Daft Punk! Jak naprawdę wyglądają pod kaskami? To była najlepiej strzeżona tajemnica w muzyce

Francuski duet muzyczny Daft Punk, odpowiedzialny za hity ostatnich kilkunastu lat, zna prawie każdy. Muzycy, którzy właśnie ogłosili koniec swojej kariery, przez lata ukrywali się za kaskami. Jak naprawdę wyglądają?

To już koniec Daft Punk! Informacja w poniedziałek wstrząsnęła światem muzycznym. W czasie 28 lat udało im się stworzyć przeboje, które miały istotny wpływ na rozwój muzyki tanecznej na świecie. W ciągu tak długiej kariery nie wszystkim jednak udało się dowiedzieć, jak naprawdę wyglądają muzycy.

Zobacz wideo Zobacz także: Podsumowanie 2020 roku w muzyce

Kim są Daft Punk i jak naprawdę wyglądają?

Scenicznym i nierozłącznym atrybutem duetu były kaski, z którymi nie rozstawali się niezależnie od okazji. Co zaskakujące, muzykom bardzo dobrze udawało się utrzymać prywatny charakter swoich "prawdziwych" wizerunków, a zdjęcia wykonane przez paparazzi nie tak łatwo znaleźć. Jednak oczywistym jest, że przez tyle lat nie dało się utrzymać tajemnicy w 100 proc., bowiem dociekliwi fotoreporterzy kilka razy "złapali" Daft Punk bez błyszczących hełmów - ich zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Justin Bieber i BeyonceGrammy 2021. Justin Bieber wściekły, The Weeknd pisze o korupcji. Zadowolona za to Beyonce

Panowie za błyszczącymi kaskami to tak naprawdę Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter. Artyści poznali się w szkole w Paryżu i już jako nastolatkowie zaczęli wspólnie tworzyć muzykę. Ich trzy największe przeboje znane szerszej publiczności to: "Around the World" z 1997, "One More Time" z 2000 oraz "Get Lucky" z 2014 roku, do którego nagrania przyłączył się Pharrell Williams. Ich ostatnia płyta "Random Access Memories" ukazała się w 2013 roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków.

Donald TuskZnamy pięć ulubionych utworów Donalda Tuska. Jest romantycznie i nostalgicznie

Artyści pożegnali się ze swoimi słuchaczami filmikiem o nazwie "Epilogue", który od momentu wrzucenia w sieć wywołał niemałe zamieszanie w mediach społecznościowych - w zaledwie 20 godzin wideo na YouTube obejrzało już blisko 12mln osób!

 

Będzie Wam brakować nowej muzyki od Daft Punk?