Khloe Kardashian zaręczyła się z Tristanem Thompsonem? To zdjęcie nie uciszy plotek. Zobaczcie ten wielki pierścionek

Khloe Kardashian opublikowała w sieci zdjęcie, które podsyciło domysły na temat jej zaręczyn z Tristanem Thompsonem. Sami zobaczcie.

Khloe Kardashian i Tristan Thompson mają za sobą burzliwy związek. Ostatnio jednak celebrytka wybaczyła swojemu byłemu wszystkie zdrady, m.in. tę z przyjaciółką rodziny - Jordyn Woods. W sierpniu ubiegłego roku Scott Disick potwierdził, że Khloé wróciła do ex-partnera. 

Khloe Kardashian i Tristan Thompson zaręczeni?

Khloé Kardashian i Tristan Thompson zaczęli spotykać się we wrześniu 2016 roku. Dwa lata później na świat przyszło ich dziecko. W międzyczasie mówiło się już o tym, że koszykarz zdradza dziewczynę. Okazuje się, że mężczyzna za jej plecami spotykał się z Jordyn Woods, która była wówczas blisko związana z rodziną Kardashianów. Para rozstała się, jednak w wakacje ubiegłego roku wyszło na jaw, że ponownie się spotykają. 

Khloe i Tristan są ze sobą już ponad pół roku. Najnowsze zdjęcie, które celebrytka zamieściła na Instagramie tylko zwiększyło plotki o tym, że zdecydowali się na kolejny, ważny krok we wspólnym życiu. Widać na nim pośladki, na których modelka trzyma dłoń, a na jednym z palców lśni gigantyczny pierścionek. Trudno nie zwrócić na niego uwagi. 

 

Fani Kardashianki od razu zdecydowali się dopytać, czy błyszcząca ozdoba świadczy o nowym etapie w jej życiu. 

Jesteś zaręczona, czy ja po prostu nic wcześniej nie wiedziałam?
Pierścionek zaręczynowy?
Zaręczyłaś się? - pytali w komentarzach.

Khloe nie odpowiedziała na zapytania, dlatego ta kwestia musi najwyraźniej pozostać w sferze domysłów.

Zobacz też: Khloe Kardashian jest w ciąży? Fani nie mają wątpliwości. "Brzuch mówi sam za siebie"

Zobacz wideo Khloe Kardashian pochwaliła się uroczymi zabawami swojej córeczki
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.