Khloe Kardashian zamieściła zdjęcie w towarzystwie córki. Fani ironizują: Kolejny dzień, kolejna twarz

Na Instagramie Khloe Kardashian nie brakuje jej idealnie wyretuszowanych zdjęć. Celebrytka ostatnio zamieściła selfie z córką, na którym nie przypomina siebie.

Khloe Kardashian przez lata przeszła niesamowitą metamorfozę. W dużym stopniu to zasługa medycyny estetycznej. Celebrytka przeszła szereg operacji plastycznych, zdecydowała się nawet na powiększenie pośladków. Właścicielka marki Good American na Instagramie nie pokazuje rzeczywistości, tylko wyretuszowaną wersję siebie. Znów się popisała i pokazała zdjęcie z córką, a jej wygląd znacznie się różni. 

ZOBACZ: Pamiętacie to zdjęcie Khloe Kardashian? Do sieci trafiło oryginalne nagranie z tej sesji. Różnica jest uderzająca

Zobacz wideo Khloe Kardashian pochwaliła się uroczymi zabawami swojej córeczki

Khloe Kardashian pochwaliła się selfie z True

Celebrytka niemal dwa lata temu została mamą. Na Instagramie Khloe nie brakuje zdjęć i nagrań w towarzystwie jej córeczki True. Dziewczynka dorasta i coraz chętniej pozuje z mamą do zdjęć. Ostatnio najmłodsza z sióstr Kardashian zamieściła zdjęcie z dziewczynką. Mama True zapozowała w peruce w kolorze brązowym i zrobiła usta w dziubek, podkreślając wargi czerwoną szminką. Można zauważyć, że kobieta zabawiła się programem graficznym i bardzo wyszczupliła swoją twarz. 

Dziewczynka mamusi na zawsze! - napisała Khloe Kardashian.
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy, a internauci zauważyli, że celebrytka kombinowała ze zdjęciem. Pisali, że zupełnie nie przypomina siebie!

True wkrótce cię nie rozpozna, jeśli wciąż będziesz zmieniać twarz i włosy!
Nie jestem pewien, kto jest na zdjęciu z True.
Kolejny dzień, kolejna twarz - pisali obserwatorzy.

Nie trudno się nie zgodzić z internautami, którzy dokładnie wiedzą, jak celebrytka wygląda naprawdę. Widzowie reality show "Z kamerą u Kardashianów" widzą "prawdziwą" Khloe i nie dadzą się oszukać programowi graficznemu. Przecież kamera dostrzeże każdą niedoskonałość.