Doda pokazała, jak spędziła urodziny. Była niespodzianka i "magiczne gniazda". "Nie wyobrażałam sobie innego miejsca"

Doda świętowała swoje 37. urodziny w Meksyku w nietypowym miejscu. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie.

Doda świętowała 37. urodziny i nie byłaby sobą, gdyby tym faktem nie pochwaliła się na Instagramie. Ujawniła, że przyjaciółka zorganizowała dla niej niespodziankę w wyjątkowym miejscu. Wygląda na to, że spełniła jedno z marzeń Dody.

Zobacz także: Doda spędzi walentynki i urodziny w Meksyku bez męża. W najnowszym poście wspomina o złamanych sercach

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu” na plaży w Meksyku

Doda pochwaliła się urodzinowymi zdjęciami

Wokalistka wrzuciła serię zdjęć na Instagram, na których pozuje w miejscu pełnym lin, wiklinowych koszy, poduszek i zasłon. Okazuje się, że to Azulik - prywatny, przeznaczony tylko dla osób dorosłych nadmorski ośrodek z centrum odnowy biologicznej w stylu Majów.

Wspaniała niespodzianka urodzinowa. Jako że mam skrzydła, musiałam odwiedzić te magiczne gniazda, a jako rasowa elfica nie wyobrażałam sobie innego miejsca na celebrację moich 37 lat pośród ludzi - napisała Doda.
 

Miejsce wygląda intrygująco. Na stronie internetowej Azulik czytamy, że "domki na drzewie z prywatnymi gniazdami i wyjątkową architekturą oferują kompleksowe spotkanie gastronomiczne". Wygląda na to, że Doda miała okazję skorzystać właśnie z tej oferty. Fani byli oczarowni zdjęciami, które opublikowała na Instagramie.

Te zdjęcia są tak piękne i bajkowe, aż zapiera dech w piersiach.
Jak tam pięknie. W bieli wyglądasz jak aniołek.
Piękne miejsce!
Miejscówka sztos!

Oczywiście miłośnicy Dody nie szczędzili również jej komplementów. Pisali, że wygląda jak nastolatka i ma "formę życia".

Polecamy również: Pamiętacie tatuaż Dody zrobiony dla Majdana nad łonem? Znów go pokazała, ale coś się nie zgadza. "To nie jest M"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.