Justyna Żyła w tłusty czwartek zrobiła pankejki. Dziewczyna Piotra też chwali się słodkościami. Wcina pączki z... rzeżuchą

Justyna Żyła pochwaliła się czwartkowym rankiem, co przygotowała na śniadanie. Pankejki ze zdrowymi owocami były strzałem w dziesiątkę. Marcelina Ziętek zaskoczyła z kolei nietypowymi pączkami. Jadła je z rzeżuchą.

Marcelina Ziętek to nowa dziewczyna Piotra Żyły i ulubienica serwisów internetowych. Fani skoczka narciarskiego są podekscytowani, że ich idol znów ułożył sobie życie. Na ich (nie)instagramową miłość z zazdrością patrzy Justyna Żyła, która co jakiś czas wbija szpilę byłemu mężowi. Tym razem role się odwróciły i to 23-letnia aktorka poszła śladem swojej poprzedniczki. Też pochwaliła się, co dziś je.

Smażenie pączkówPączki i faworki według przepisu Magdy Gessler możesz zrobić w swojej kuchni

Zobacz wideo Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko

Marcelina Ziętek wcina pączki z rzeżuchą. Chyba wolelibyśmy zjeść pankejki Justyny Żyły

Justyna Żyła była przedstawiana w "Tańcu z Gwiazdami" jako blogerka kulinarna. Nie dziwi więc, że sprawdza się w kuchni i z chęcią przygotowuje dzieciom rarytasy na zamówienie. W czwartek rano uraczyła je pankejkami z owocami i miodem. Trzeba przyznać, że na sam widok leci ślina. 

Justyna Żyła piecze w tłusty czwartekJustyna Żyła piecze w tłusty czwartek Fot. Instagram/justynazylaMarcelina ZiętekDziewczyna Piotra Żyły pokazała zdjęcie ze studniówki. "To były czasy"

Z racji tłustego czwartku swoimi potrawami dnia pochwaliła się także Marcelina Ziętek. Pochwaliła się, że kupiła (albo przygotowała) kilka rodzajów pączków. Szokują dwa z nich, które udekorowane są rzeżuchą.

Pączki Marcelin ZiętekPączki Marcelin Ziętek Fot. Instagram/

W tym pojedynku na potrawy z pewnością zwyciężyłaby Justyna. Klasyczne pankejki ze zdrowymi owocami przekonują nas bardziej niż klasyczne tłuste pączki z dodatkiem jakiegoś warzywa.

Piotr Żyła, Justyna ŻyłaJustyna Żyła zdradziła, co dzieci odziedziczyły po skoczku. Jej słowa mogą zszokować Piotra

Myślicie, że dziewczyny zerkają na swoje instagramowe profile i prześcigają się w publikowaniu konkretnych treści? Nie da się ukryć, że obie będę jeszcze przez długi czas porównywane, aczkolwiek trzeba przyznać, że Justyna całkiem długo milczy i nie komentuje życia prywatnego ojca swoich dzieci. Poza tym jedno jest pewne, obie walczą o atencję mediów. Wystarczy wspomnieć chociażby o ostatnich bardzo gorących ujęciach młodej aktorki w halce.