Meghan i księżna Kate się nie lubią. Ale spójrzcie na zdjęcie z pierwszego ślubu Markle! Chyba inspirowała się żoną Williama

Meghan Markle zainspirowała się księżną Kate już podczas swojego pierwszego ślubu w 2011 roku. Była aktorka miała na sobie sukienkę łudząco podobną do kreacji, którą Kate Middleton zadała szyku w dniu swojego ślubu.

Meghan Markle od lat fascynuje się stylem księżnej Kate i są na to kolejne dowody. Była aktorka podczas pierwszego ślubu miała na sobie sukienkę wyraźnie inspirowaną drugą ślubną kreacją Kate Middleton. Markle w październiku 2011 roku wyszła za mąż za producenta filmowego Trevora Engelsona. Jej biała suknia bez ramiączek, do której dobrała połyskujący pasek, była bardzo podobna do jasnej stylizacji, którą żona księcia Williama miała na sobie w dniu ślubu, kilka miesięcy wcześniej.

 

Księżna KateKsiężna Kate Photoshot/allONS / allONS

Od czego zaczął się konflikt Meghan Markle i księżnej Kate? Królewski ekspert wyjaśniaOd czego zaczął się konflikt Meghan Markle i księżnej Kate? Królewski ekspert wyjaśnia

Meghan Markle wzięła pierwszy ślub w sukience podobnej do tej, którą miała na sobie księżna Kate

Związek Meghan i Trevora trwał dziesięć lat, a problemy w raju zaczęły pojawiać się tuż po ślubie. Ostatecznie małżeństwo aktorki i producenta filmowego zakończyło się rozwodem w 2013 roku, a oficjalnym powodem rozstania miały być różnice nie do pogodzenia.

Mężczyzna podobno wciąż czuje na sobie oddech Meghan i złości się za każdym razem, gdy jej imię pada w jego obecności:

Było to zaskoczenie dla Trevora, że nawet po pięciu latach ledwo mógł powstrzymać swój gniew. Zwykle wyluzowany nowojorczyk od razu zmienia ton z "Cześć, bracie, jak leci?" do furii, gdy w rozmowie pada jej imię - stwierdził niedawno Andrew Morton, autor książki "Meghan: A Hollywood Princess".

Los Meghan odmienił się w lipcu 2016 roku, kiedy poznała księcia Harry'ego. Już kilka miesięcy później zagraniczne tabloidy rozpisywały się o nowej dziewczynie młodszego syna księżnej Diany i księcia Karola, a styl byłej aktorki był często porównywany do modowych wyborów księżnej Kate. Niektórzy komentatorzy rodziny królewskiej zauważyli, że Markle na początku swojej przygody z rodziną królewską starała się naśladować żonę księcia Williama. Nie ma w tym nic dziwnego – Kate uchodzi za wzór nowoczesnej księżnej w europejskiej monarchii.

Meghan Markle, Trevor EngelsonByły mąż Meghan Markle reaguje gniewem na każdą wzmiankę o swojej eks. "Nie chcę słyszeć jej imienia, kropka"

Dziś Meghan i Kate nie darzą się sympatią. Panie mają za sobą medialny konflikt, a ich relacje jeszcze bardziej ochłodziły się po odejściu Meghan i Harry'ego z pałacu. Kto by pomyślał, że dekadę temu Meghan chciała być jak Kate.

Więcej o: