Meghan Markle i książę Harry dziękują fanom, wysyłając im swoje zdjęcie. Jest wyjątkowe, ale spójrzcie na podpis. O czymś zapomnieli?

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie świątecznej kartki Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ta fotografia była kiedyś szeroko komentowana.

Ponad rok temu Meghan Markle i książę Harry podjęli kontrowersyjną decyzję o rezygnacji z obowiązków i przywilejów członków rodziny królewskiej. Ich postanowienie wzbudziło wiele skrajnych emocji, szczególnie wśród pozostałych członków rodziny. Ponoć to królowa Elżbieta II jest najbardziej zawiedziona postawą wnuczka. Mimo wszystko ten nie zamierza wracać na stałe do Wielkiej Brytanii. Spędzi pierwsze Święta Bożego Narodzenia z dala od rodziny, a do sieci wyciekło zdjęcie specjalnej kartki świątecznej.

Meghan i HarryMeghan i Harry żałują Megxitu? Negocjują z królową Elżbietą

Karta świąteczna Meghan Markle i księcia Harry'ego

W sieci pojawiły się już zdjęcia kartki świątecznej, którą w ramach podziękowań w tym roku wysyłali Meghan i Harry. Tym razem wybrali fotografię, która została im wykonana podczas ich pierwszej wspólnej podróży po Australii. Miało to miejsce w 2018 roku. Zdjęcie jest szczególne, ponieważ zostało zrobione podczas przemówienia księcia na temat zdrowia psychicznego. Padał wówczas deszcz, jednak to nie ochroniarze podtrzymywali parasol nad głową Harry'ego, a zrobiła to sama Meghan.

książę Harry i królowa Elżbieta IIKłopoty księcia Harry'ego. Królowa chce go pozbawić tytułów wojskowych

Dziękujemy za przemyślaną wiadomość. Doceniamy Twoje miłe słowa i czas, który poświęciłeś na napisanie do nas z tej specjalnej okazji. Przesyłamy Ci nasze najgorętsze życzenia. Książę i księżna Sussex - napisali na dziękczynnych kartkach.
 

Co ciekawe, Meghan Markle i książę Harry podpisali się jako księstwo Sussex. Czyżby zapomnieli, że odchodząc z rodziny królewskiej, tracą również nadane im tytuły?

Już pod koniec marca książę Harry przyleci do Wielkiej Brytanii, aby omówić z królową Elżbietą II warunki megxitu. Będzie to ich pierwsze spotkanie od ponad roku.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle nie chce odwiedzić rodziny królewskiej "z powodów osobistych". Książę Harry sam poleci do Wielkiej Brytanii