Ewa Kasprzyk znalazła plakat Andrzeja Piasecznego sprzed prawie 30 lat. Piosenkarz grozi: Oj, bo zacznę szperać w odwecie

Ewa Kasprzyk zajrzała do domowego archiwum i znalazła w nim plakat z Andrzejem Piasecznym sprzed ponad 26 lat! Co ciekawe, piosenkarz odpowiedział na jej relację i pogroził nieco paluszkiem.

Ewa Kasprzyk istnieje w rodzimym show-biznesie już od ponad czterech dekad i wciąż wzbudza niemałe emocje wśród widzów oraz internautów. Kultowe role m.in. w "Koglu Moglu" zagwarantowały jej rozpoznawalność i sympatię widzów, którą cieszy się do dziś. Aktorka ostatnimi czasy jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się również archiwalnymi nagraniami. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się starym znaleziskiem.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk wspomina urodziny. Myślała, że już nic dobrego jej nie spotka. Woźniak-Starak: Zmądrzałaś trochę

Ewa Kasprzyk znalazła plakat Andrzeja Piasecznego z 1995 roku

Ewa Kasprzyk cieszy się coraz większą popularnością w sieci. Na Instagramie śledzi ją już ponad 42 tysiące użytkowników. Sama zainteresowana chętnie relacjonuje tam pracę na planach filmowych, wizyty na siłowni czy wakacje. Zdarza jej się również poszperać nieco w domowym archiwum, dzięki czemu fani mogą zobaczyć jej stare, niepublikowane dotąd zdjęcia. Tym razem Ewa Kasprzyk znalazła plakat Andrzeja Piasecznego z 1995 roku.

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny instagram.com@andrzejpiaseczny_official

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk zaprezentowała się bez makijażu. Fani: Zawsze z klasą!

Co ciekawe, piosenkarz udostępnił jej relację i zapowiedział, że może jeszcze ją zaskoczyć innymi niepublikowanymi zdjęciami. 

Oj, bo zacznę szperać w odwecie - napisał na Instagramie.

Czekacie na odpowiedź Andrzeja Piasecznego? My chętnie zobaczylibyśmy, jakie niepublikowane fotki ma do zaprezentowania. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Więdłocha ukryła ciążę, a rozwód Ewy Kasprzyk wyszedł na jaw dopiero po wielu miesiącach. Te gwiazdy przechytrzyły media

Więcej o: