Patrycja Markowska spędziła leniwy weekend bez makijażu. Fani: Brawo za odwagę

Patrycja Markowska postanowiła dać skórze odpocząć i ostatni weekend spędziła bez makijażu. Na Instagramie wokalistki pojawiły się zdjęcia. Internauci doceniają naturalność artystki.

Patrycja Markowska nie należy do gwiazd, które zasypują Instagram sztucznie dopracowanymi zdjęciami. Przeglądając jej profil na Instagramie, oprócz ujęć z koncertów, zobaczymy wiele fotografii, które ukazują kawałek prywatnego życia piosenkarki. Niedawno Markowska pokazała, jak wyglądał udany weekend w jej wydaniu. Obserwatorzy zwrócili uwagę na jej naturalność; wokalistka zaprezentowała się bez makijażu i wyglądała naprawdę promiennie!

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda bez makijażu i filtrów z Instagrama

Naturalna Patrycja Markowska pozuje na Instagramie. "Weekend mija z no-make up"

Aby odciąć się od codziennych obowiązków, Patrycja sięgnęła po książkę. Leniwe sobota oraz niedziela minęły również pod znakiem "no make-up".

Kolejny weekend mija z książką i no make-up. Zastanawiam się czy nie wyszłam z wprawy i będę umiała jeszcze pomalować się na koncert - dodała Markowska na Instagramie.

Szczery wpis wywołał poruszenie wśród obserwatorów, którzy zgodnie przyznali, że podoba im się takie promowanie naturalnego wyglądu.

Pani Patrycja bez makijażu wygląda również pięknie naturalnie i o to chodzi.
Do kitu z wprawą w robieniu makijażu, skóra po takim maratonie  no make-up aż lśni i dziękuje.
Super zdjęcie Patrycja. Naturalne jest piękne i Ty dajesz temu przykład - czytamy w komentarzach pod postem.
 

Gwiazd, które nie boją się pozować bez makijażu jest coraz więcej

Jedna z internautek zwróciła uwagę na pewną delikatną sprawę, która dotyczy osób publicznych.

Brawo za odwagę. Nie każda kobieta potrafi pokazać się bez makijażu, a w szczególności osoba publiczna - czytamy na Instagramie Markowskiej.

Wrzucanie przez celebrytki zdjęć, które ukazują twarze bez grama makijażu są aktem pewnej odwagi. W końcu ich wygląd oceniany jest na każdym kroku. To też zwrócenie uwagi na to, jak bardzo przerabiane są dzisiaj zdjęcia. Oglądając fotografie w mediach społecznościowych warto jest mieć to na uwadze. A zdjęcia, takie jak te, opublikowane przez Patrycję, to świetny dowód na to, że naturalność jest w cenie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.