Patrycja Markowska z okazji 41. urodzin podzieliła się zdjęciem z dzieciństwa. "Jaki szkrab słodki"

Patrycja Markowska postanowiła uczcić swoje 41. urodziny w bardzo wyjątkowy sposób. Podzieliła się z internautami archiwalnym zdjęciem wprost z rodzinnego albumu.

Patrycja Markowska stara się trzymać swoje prywatne sprawy z dala od mediów. Dlatego ogromnym zaskoczeniem dla jej fanów było zdjęcie, które pojawiło się ostatnio w jej mediach społecznościowych. Artystka pierwszy raz od bardzo dawna podzieliła się fotografią dwunastoletniego syna Filipa, który jest bardzo podobny do swojego taty. Wszystko wskazuje na to, że Markowska zauważyła zachwyt obserwatorów i po raz kolejny postanowiła opublikować kadr z życia prywatnego. Tym razem udostępniła archiwalne zdjęcie, na którym ma zaledwie kilka lat.

Zobacz wideo Patrycja Markowska była kiedyś z Delągiem

Patrycja Markowska z okazji 41. urodzin podzieliła się zdjęciem z dzieciństwa

21 grudnia Patrycja Markowska obchodziła swoje 41. urodziny. Z tej okazji zajrzała do rodzinnego albumu i wybrała jedną fotografię, którą opublikowała w swoich mediach społecznościowych. Artystka ma na nim zaledwie kilka lat i bardzo ciekawą stylizację. Prawdopodobnie zdjęcie zostało zrobione podczas balu lub przedstawienia w szkole.

Dzisiejsza data to nie tylko dzień moich urodzin, ale i podobno wielka koniunkcja Saturna i Jowisza, która zdarza się niezwykle rzadko. Niech się od dzisiaj dzieje dla nas najpiękniejsze. Tego Wam życzę!
 

W komentarzach pojawiło się wiele życzeń dla artystki, a internauci zachwycili się uroczym zdjęciem.

Jeny! Te wszystkie zdjęcia z wtedy wyglądają tak, jakbyśmy wszyscy byli na jednym balu w tym samym przedszkolu! Czad.
Zdrówka i radości!
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Od małego miałaś styl.
Jaki szkrab słodki - pisali zachwyceni.

Poznalibyście Patrycję Markowską na tym zdjęciu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.