Dominika Gwit pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Fani: Ale słodkim była pani maluchem

Dominika Gwit postanowiła podzielić się z fanami fotografiami z dzieciństwa, na których bawi się z rodzicami. Internauci są zachwyceni.

Dominika Gwit sławę zyskała dzięki roli w znanym filmie "Galerianki". Nieco później zagrała również w serialu "Przepis na życie", gdzie wcieliła się w postać Zośki, a teraz - nawet w czasie pandemii - skupia się na pracy w teatrze. Zniknęła z wielkiego ekranu, ale nadal pozostaje aktywna w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Fanka zaczepia Dominikę Gwit w paskudny sposób. Uważa, że nie powinna pozować w sukience. "Mam prawo czuć się pięknie"

Aktorka co jakiś czas serwuje fanom swoje nowe zdjęcia i zdradza szczegóły z życia prywatnego. Ostatnio jednak zdecydowała się pokazać wspomnienie sprzed lat i opublikowała fotografie z dzieciństwa. To chyba pierwszy raz kiedy możemy zobaczyć aktorkę w latach młodości. 

Dominika Gwit pokazała zdjęcia z dzieciństwa

Post pojawił się na Instagramie. Na zdjęciach widzimy Dominikę Gwit bawiącą się z rodzicami w śniegu. 

No i znów zima!!! Warszawa cała w śniegu, u Was też biało? Ten zimowy czas wywołuje we mnie wspomnienia z dzieciństwa, bo takiej zimy naprawdę dawno u nas nie było. Odpaliłam więc stare zdjęcia. Dzięki temu znów mogę poczuć się jak dziecko. Idę robić orła w śniegu, a co! - podpisała zdjęcia aktorka.
 

Pod opublikowanymi zdjęciami pojawiło się wiele komplementów i pochlebnych słów. 

Ale słodkim była pani maluchem.
Takie wspomnienia to balsam na serce, dużo ciepła ślę tej zimy. Jest pani super kobietą! TAK TRZYMAĆ!
Pani Dominiko, pani jest świetna! - komentują fani.

Trzeba przyznać, że Dominika Gwit, jak mało kto, potrafi zarażać optymizmem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.