Dominika Gwit wybrała się na spontaniczny urlop nad morze. Towarzyszy jej mama. "Najlepiej"

Dominika Gwit postanowiła wybrać się na krótki urlop w towarzystwie mamy. Chciała odpocząć od zgiełku miasta.

Dominika Gwit to popularna polska aktorka, dziennikarka i pisarka. Sławę zyskała dzięki roli w znanym filmie "Galerianki". Nieco później zagrała również w serialu "Przepis na życie", gdzie wcieliła się w postać Zośki. Chociaż później zniknęła z wielkiego ekranu, nadal pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Angażuje się także w różne przedsięwzięcia. Wzięła udział w kampanii Społecznego Komitetu ds. AIDS promującej bezpieczny seks. W 2017 roku wystąpiła także w ósmej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W tym samym roku wzięła również ślub z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym, którego poznała niespełna rok wcześniej. 

Dominika, która jest bardzo aktywna na Instagramie, chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami z prywatnego życia. Na swoim profilu publikuje wiele zdjęć z rodziną, przyjaciółmi a także prezentuje modowe stylizacje. 

Tym razem aktorka poinformowała o swoim spontanicznym wyjeździe nad morze. Aktorka umotywowała swoją decyzję tym, że nie zadowala jej spędzanie jesieni w mieście.  

 

W relacji, którą dodała na Instagramie będąc już na miejscu, pokazała, że na wyjazd wybrała się z ukochaną mamą. Nie od dziś wiadomo, że kobiety pozostają w bliskich i bardzo ciepłych relacjach. Wspólny odpoczynek spędzają spacerując i podziwiając uroki jesiennej aury. 

instagram.cominstagram.com instagram.com

W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd show biznesu pokazuje się swoimi rodzicami. Zrobiła to między innymi Małgorzata Socha, która na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z mamą.  

A Wy? Też lubicie czasem odpocząć poza miastem?

Zobacz wideo Nadia Długosz w Plotkersach wyjaśni, co się stało z kanałem "Beksy"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.