Fanka zaczepia Dominikę Gwit w paskudny sposób. Uważa, że nie powinna pozować w sukience. "Mam prawo czuć się pięknie"

Dominika Gwit po raz kolejny musi mierzyć się z nieprzyjemnymi wiadomościami internautów.

Dominika Gwit jest jedną z tych gwiazd, które co jakiś czas muszą czytać negatywne opinie na swój temat. Hejterzy na Instagramie czepiają się jej wyglądu. Aktorka z niektórymi z nich wchodzi w dyskusje i tłumaczy, że świetnie czuje się w swoim ciele i jest szczęśliwa. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się nową stylizacją.

Dominika Gwit skrytykowana

Gwit ma na sobie czarną sukienkę w białe wzory i z czarnym paskiem. Krój podkreślił kształty Dominiki. Do tego dobrała ciemne botki w szpic. W dodanym wpisie napisała, że czuje się komfortowo i kobieco. Wielu jest zachwyconych tym, jak wygląda. Jednak nie obyło się bez hejterskich ataków.

Podziwiam, że się nie wstydzisz zdjęcia wstawiać. I to w sukience - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.
Zobacz wideo Dominika Gwit o hejcie

Aktorka nie zignorowała tego komentarza.  Zwróciła się do hejterki i po raz kolejny wytłumaczyła, że dobrze się czuje sama ze sobą:

Nie, bo jestem piękną, wartościową kobietą i mam prawo czuć się pięknie - tak jak każda z nas. Jestem wolnym człowiekiem - odpisała.
 

W jej obronie stanęli inni fani. Uważają, że Dominika ma prawo podkreślać swoją kobiecość i chodzić w czym jej się podoba. Wielu ceni aktorkę za pozytywne podejście do ciała i tego, że nie poddaje się presji społeczeństwa. Dominika Gwit już nie podejmuje prób odchudzania. Choruje i bierze leki, co wpływa na jej metabolizm. Akceptuje siebie w pełni i nie chowa się pod bezkształtnymi ubraniami. Chętnie podkreśla swoje atuty, a obcisłe sukienki zajmują sporo miejsca w jej szafie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.