Kamil Durczok stanął przed sądem. Przyznał się do winy, jednak najbardziej boli go decyzja syna. "Największa trauma"

Jak przyznał sam zainteresowany, jego syn rozważa zmianę nazwiska. Kamil Durczok Junior wstydzi się nazywać tak samo jak znany tata.

W ciągu kilku ostatnich lat w życiu Kamila Durczoka sporo się zmieniło. Niegdyś jeden z najbardziej szanowanych dziennikarzy w Polsce zaliczył kilka wielkich medialnych skandali, a wszystko zaczęło się od oskarżenia o molestowanie. Jakiś czas później na jaw wyszło, że podrobił podpis byłej żony, aby wyłudzić kredyty hipoteczny - za to przestępstwo grozi mu nawet 25 lat więzienia. Na tym nie koniec. Latem 2019 roku Kamil Durczok został zatrzymany podczas jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. W środę 27 stycznia odbyła się rozprawa w tej sprawie.

Syn Kamila Durczoka chce zmienić nazwisko

Kamil Durczok pod wpływem alkoholu jechał z Władysławowa na Śląsk. Po drodze, w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego, jego samochód uderzył w pachołek na przebudowywanym fragmencie autostrady A1. Odbity przedmiot uderzył w jadące z naprzeciwka auto. Jakby tego było mało, w chwili kolizji Kamil Durczok miał 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 27 stycznia odbyła się rozprawa w tej sprawie. Kamil Durczok przyznał się do winy, jednak nie chciał składać kolejnych wyjaśnień. Podtrzymał te, które złożył podczas śledztwa.

Staję przed wysokim sądem z pełną świadomością tego, że za to, co zrobiłem, muszę ponieść karę, powinienem ją ponieść i tę karę poniosę - mówił.

Przy okazji wspomniał o swoim synu. Jak sam przyznaje, ten wstydzi się jego czynów i chce zmienić nawet nazwisko.

To największa trauma mojego życia, z którą muszą zmierzyć się także moi najbliżsi. Syn mi powiedział, że chce zmienić nazwisko, żeby nie nazywać się tak samo jak ja - dodał Durczok.

Dziwicie się mu?

Zobacz wideo Telekamery 2019. Kamil Durczok i Julia Oleś-Miła
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.