Maffashion pozuje w sukni ślubnej. Spójrzcie na bajkowy dół kreacji! "Wow! Perfekcja!". Trudno się nie zgodzić

Maffashion zapozowała w białej sukni ślubnej projektu swojej współniczki i przyjaciółki, Lany Nguyen. Nagranie i zdjecie pojawiło się w sieci i zachwyciło internautów. Nic dziwnego, kreacja jest naprawdę piękna.

Pod koniec października 2019 roku Plotek jako pierwszy informował, że Maffashion spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. Para zaczęła być widywana na wspólnych zakupach oraz imprezach i po krótkim czasie w końcu potwierdziła swoją zażyłą relację. Z wielkim zdumieniem fani blogerki i rapującego aktora przyjęli jednak fakt, że Kuczyńska jest w ciąży. Od września pełni radości spełniają się w roli rodziców i... przygotowują się do ślubu? W sieci pojawiły się zdjęcia Julii pięknej w sukni ślubnej.

Zobacz wideo Maffashion pokazała urocze nagranie, na którym Fabijański rozmawia z synem

Maffashion pozuje w sukni ślubnej. Przygotowuje się do ślubu?

Na co dzień Maffashion skupia się na prowadzeniu własnego biznesu - odzieżowej marki Eppram. Tworzy ją ze swoją wieloletnią przyjaciółką i utalentowaną projektantką, Laną Nguyen, która opublikowała w poniedziałek w sieci wyjątkowe zdjęcie i nagranie. Kuczyńska pozuje w sukni ślubnej. Górna część kreacji jest bardzo delikatna, ale dolna... Blogerka wygląda jak księżniczka!

Wow! Perfekcja! Cudowna! Bosko! - komentują internauci projekt Lany. 
 

Czyżby upublicznieniem takich materiałów Maffashion chciała zakomunikować, że razem z Sebastianem Fabijańskim przygotowuje się do sformalizowania związku? Jedno jest pewne, Kuczyńska będzie w przyszłości przepiękną panną młodą.

MaffashionMaffashion tłumaczy się z zabiegu powiększania ust. "Byłam nieodpowiedzialna"

Maffashion została mamą

Blogerka i aktor zostali rodzicami 10 września 2020 roku. W ulubionej warszawskiej klinice gwiazd na Wilanowie na świat przyszedł Bastian Jan. W sieci nie brakuje nagrań i zdjęć z pociechą Maffashion w roli głównej. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, o czym możecie przekonać się, śledząc na bieżąco instagramowy profil Julii.