Małgorzata Rozenek pokazała brzuch na InstaStories. Teraz już wiadomo, czy używa Photoshopa

Małgorzata Rozenek wypoczywa w słonecznym Meksyku. W poniedziałek rano opublikowała serię InstaStories, na których pochwaliła się strojem kąpielowym. Choć kostium jest stylowy, całą uwagę skradł jej płaski brzuch. Photoshop? Nic z tych rzeczy.

Małgorzata Rozenek w towarzystwie synów i męża wypoczywa w słonecznym Meksyku. Choć początek egzotycznej podróży był ubogi w promienie słońca, na szczęście nastąpił zwrot akcji i "Perfekcyjna pani domu" mogła rozpocząć starania o równie doskonałą opaleniznę. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek zabrała rodzinę do Meksyku. Relacjonuje pierwsze chwile za oceanem. "Już jesteśmy i Henryk przeżył"

Mimo że pogoda sprzyja słonecznym kąpielom, Małgosia pozostaje wierna aktywnemu wypoczynkowi. Żona Radosława odkryła nową pasję, jaką jest... joga. Dzięki dobrej nauczycielce zaczęła garściami czerpać korzyści płynące z jogi. Zdjęciem z ćwiczeń relaksacyjnych pochwaliła się na Instagramie. Internauci nie mogli oderwać wzroku od jej figury.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak trenuje po porodzie

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Rozenek odsłoniła płaski brzuch. Fanki są w szoku: Co zrobić, żeby wyglądać tak po trzech ciążach?

Małgorzata Rozenek pokazała brzuch na InstaStories. Mamy pewność. To nie Photoshop

Życzliwi próbowali umniejszyć zasługom Małgosi Rozenek w drodze do idealnej sylwetki i sugerowali, że jej płaski brzuch jest zasługą... Photoshopa. Nic bardziej mylnego. Nowe nagrania dowodzą, że pozbycie się nadprogramowych kilogramów Gosia zawdzięcza jedynie swojej ciężkiej pracy na macie.

Żona Radzia pochwaliła się nowym strojem kąpielowym na InstaStories. Mimo że kostium faktycznie jest ładny, cała uwaga skupiła się na jej płaskim brzuchu. Na nagraniu, gdzie nie ma możliwości wyretuszowania sylwetki, dokładnie widzimy, jak wygląda rzekomo "wyszczuplany" brzuch gwiazdy. A wygląda świetnie! Sami zobaczcie.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram.com/m_rozenek/

Więcej o: